Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

21 marca 2016

NOWE KANAŁY W INEA

Dla wszystkich miłośników filmów i seriali na najwyższym poziomie INEA uruchomiła dziś nowe kanały – słynący z najlepszych amerykańskich produkcji Paramount Channel HD (kanał 106) oraz Comedy Central (Polska) – teraz dostępny w jakości HD (kanał 107). Pomyśleliśmy również o najmłodszych i do kanałów Nickelodeon Junior i Nickelodeon HD dołączył uwielbiany przez dzieci Nickelodeon Polska (kanał 156), który z pewnością umili wszystkim świąteczny czas. Wszystkie pozycje programowe są dostępne w reemisji promocyjnej dla pakietu Super HD. W ramach okna otwartego stację Paramount Channel HD mogą oglądać także abonenci pakietu Standard HD!

Paramount Channel HD to światowa marka telewizyjna, która powstała z inicjatywy jednej z największych wytwórni filmowych Paramount Pictures, należącej do grupy mediowej Viacom. Paramount Channel HD gwarantuje widzom czystą rozrywkę w amerykańskim stylu. To kanał filmowy grający zarówno kultowe mega produkcje, tworzące blisko stuletnią historię kina amerykańskiego, jak i najświeższe filmy z Fabryki Snów. Włączając Paramount Channel HD, każdy widz może zaprosić do swojego domu prawdziwe Hollywood z jego emocjami, magią, spektakularną rozrywką i całą plejadą największych gwiazd amerykańskiego przemysłu rozrywkowego. Stacja oferuje widzom filmy wyłącznie w jakości HD/Blue Ray.

Comedy Central HD to najpopularniejszy kanał komediowy, stworzony z myślą 
o wielbicielach dobrego humoru, skierowany do widowni między 16 a 49 rokiem życia. Stacja prezentuje najzabawniejsze seriale, które podbiły serca milionów widzów na całym świecie, a także polskie hity komediowe. Comedy Central HD to także kultowe kreskówki i programy satyryczne. Kanał wchodzi w skład grupy Viacom International Media Networks i jest dostępny 
w większości sieci kablowych w Polsce oraz na platformach cyfrowych.

Nickeldeon Polska to kanał dla dzieci, dedykowany polskiemu widzowi. Oferta stacji została starannie dobrana do wieku i zainteresowań widzów w wieku 4-12 lat. Dla najmłodszych stacja przygotowała poranne pasma z animacjami o treściach edukacyjnych, jak np. "Dora poznaje świat". Z myślą o starszych dzieciach i młodzieży Nickelodeon prezentuje pełne humoru kreskówki, jak "Pingwiny z Madagaskaru", "SpongeBob Kanciastoporty", seriale fabularne (m.in. "iCarly", "Big Time Rush"). Ramówka stacji jest przygotowywana specjalnie dla polskiego widza. 

Przeczytaj także

  • 14 grudnia 2023

    OKNO OTWARTE: DZIECIAKI RZADZĄ TELEWIZJĄ DO 6 STYCZNIA

    Na ten zimowy czas dla wszystkich użytkowników telewizji INEA mamy wspaniały prezent: 22 kanały w bezpłatnym dostępie aż do 6 stycznia! A to wszystko w ramach naszego cyklicznego OKNA OTWARTEGO: Dzieciaki rządzą telewizją.
  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
Chat