Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

21 marca 2016

NOWE KANAŁY W INEA

Dla wszystkich miłośników filmów i seriali na najwyższym poziomie INEA uruchomiła dziś nowe kanały – słynący z najlepszych amerykańskich produkcji Paramount Channel HD (kanał 106) oraz Comedy Central (Polska) – teraz dostępny w jakości HD (kanał 107). Pomyśleliśmy również o najmłodszych i do kanałów Nickelodeon Junior i Nickelodeon HD dołączył uwielbiany przez dzieci Nickelodeon Polska (kanał 156), który z pewnością umili wszystkim świąteczny czas. Wszystkie pozycje programowe są dostępne w reemisji promocyjnej dla pakietu Super HD. W ramach okna otwartego stację Paramount Channel HD mogą oglądać także abonenci pakietu Standard HD!

Paramount Channel HD to światowa marka telewizyjna, która powstała z inicjatywy jednej z największych wytwórni filmowych Paramount Pictures, należącej do grupy mediowej Viacom. Paramount Channel HD gwarantuje widzom czystą rozrywkę w amerykańskim stylu. To kanał filmowy grający zarówno kultowe mega produkcje, tworzące blisko stuletnią historię kina amerykańskiego, jak i najświeższe filmy z Fabryki Snów. Włączając Paramount Channel HD, każdy widz może zaprosić do swojego domu prawdziwe Hollywood z jego emocjami, magią, spektakularną rozrywką i całą plejadą największych gwiazd amerykańskiego przemysłu rozrywkowego. Stacja oferuje widzom filmy wyłącznie w jakości HD/Blue Ray.

Comedy Central HD to najpopularniejszy kanał komediowy, stworzony z myślą 
o wielbicielach dobrego humoru, skierowany do widowni między 16 a 49 rokiem życia. Stacja prezentuje najzabawniejsze seriale, które podbiły serca milionów widzów na całym świecie, a także polskie hity komediowe. Comedy Central HD to także kultowe kreskówki i programy satyryczne. Kanał wchodzi w skład grupy Viacom International Media Networks i jest dostępny 
w większości sieci kablowych w Polsce oraz na platformach cyfrowych.

Nickeldeon Polska to kanał dla dzieci, dedykowany polskiemu widzowi. Oferta stacji została starannie dobrana do wieku i zainteresowań widzów w wieku 4-12 lat. Dla najmłodszych stacja przygotowała poranne pasma z animacjami o treściach edukacyjnych, jak np. "Dora poznaje świat". Z myślą o starszych dzieciach i młodzieży Nickelodeon prezentuje pełne humoru kreskówki, jak "Pingwiny z Madagaskaru", "SpongeBob Kanciastoporty", seriale fabularne (m.in. "iCarly", "Big Time Rush"). Ramówka stacji jest przygotowywana specjalnie dla polskiego widza. 

Przeczytaj także

  • 20 czerwca 2024

    Pierwsze półrocze INEA z pięcioma nagrodami

    Rok 2024 pokazuje, że INEA jest coraz bardziej widoczna na rynku dostaw usług światłowodowych i coraz bardziej doceniana. W pierwszym półroczu zdobyliśmy aż pięć statuetek w różnych ogólnopolskich konkursach i plebiscytach.
  • 22 kwietnia 2024

    INEA z kolejną nagrodą w konkursie Loyalty Heroes

    W tym roku jury przyznało jej nagrodę w kategorii The Best Customer – Centric Solution, doceniając aplikację INEA i jej funkcjonalności – Zarządzanie WiFi oraz Wsparcie Techniczne.
Chat