Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

22 stycznia 2016

POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ 9. PKO POZNAŃ PÓŁMARATONU!

Z przyjemnością informujemy, że aplikacja mobilna 9. PKO Poznań Półmaratonu jest już gotowa. Jak co roku została przygotowana przez firmę INEA. Oprogramowanie skierowane jest do biegaczy oraz wszystkich zainteresowanych tym sportowym wydarzeniem i nic nie kosztuje! Przyda się zarówno startującym w półmaratonie jak i wszystkim dopingującym zawodników w tym ważnym dniu.

Już za niecałe 3 miesiące zawodnicy wystartują w biegu półmaratońskim. Z tej okazji powstała aplikacja mobilna, którą każdy zainteresowany może pobrać na swój telefon bądź inne urządzenie mobilne. Oprogramowanie pozwala: monitorować relacje z przygotowań do 9. PKO Poznań Półmaratonu na Facebooku, Instagramie i YouTube; obejrzeć mapy i profil trasy, plany treningowe, a także śledzić zawodnika podczas biegu. W dniu wydarzenia użytkownicy aplikacji będą mogli obejrzeć transmisję z imprezy na żywo.

Po raz kolejny stworzyliśmy aplikację specjalnie z myślą o półmaratończykach. Tegoroczna aktualizacja aplikacji jest jeszcze bardziej intuicyjna i łatwiejsza w obsłudze, wszystko po to, aby użytkownik mógł jeszcze lepiej przygotować się do udziału w wyścigu. Cieszymy się, że stworzona przez nas aplikacja wychodzi naprzeciw oczekiwaniom sportowców, a także przyczynia się do propagowania zdrowego stylu życia. – mówi Michał Korzeniewski, Dyrektor Marketingu INEA.

Ściągnij aplikację mobilną Poznań Półmaraton na system Android
Ściągnij aplikację mobilną Poznań Półmaraton na system iOS

Przeczytaj także

  • 10 kwietnia 2024

    JESZCZE WIĘCEJ SPORTOWYCH EMOCJI!

    Fanatycy sportu i sezonowi oglądacze! Mamy dla Was dobre wieści
  • 29 marca 2024

    Koszyk pełen niespodzianek! Dodatkowe kanały za free

    Na święta i po świętach mamy dla Was wielkanocne niespodzianki od zajączka! Na świąteczny seans polecają się kanały w otwartym dostępie!
Chat