Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

7 października 2015

Premiery w październiku na FOX HD – oglądaj odkodowany kanał do 31.10.15

Polecamy wszystkim Abonentom INEA premiery nowych sezonów:

THE WALKING DEAD, Sezon 6
(16 odcinków po 60 minut) Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX HD!

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK, 12 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 22:00
Emisja w poniedziałki o godz. 22:00


Już 19 godzin po premierze w Stanach Zjednoczonych, globalny fenomen – serial „The Walking Dead” powraca z nowym sezonem na kanał FOX HD!

W piątym sezonie Rick (Andrew Lincoln „To właśnie miłość”) i jego towarzysze znaleźli schronienie w pozornie bezpiecznej Alexandrii. Lecz wysokie mury otaczające osadę nie są w stanie obronić ludzi przed całym złem czyhającym na zewnątrz. Ci, którzy ocaleli muszą poradzić sobie nie tylko ze stratą bliskich oraz wiecznie głodnymi zombie, lecz z równie żądnymi krwi Wilkami. Deanna (Tovah Feldshuh „Brzydula Betty”) zaczyna zdawać sobie sprawę, że aby przetrwać muszą zacząć walczyć. Przywódczyni Alexandrii poważnie zastanawia się nad przekazaniem władzy w ręcę Ricka. Czy wyczerpany psychicznie Grimes poradzi sobie z tym wyzwaniem?

Obok wielu wyróżnień The Walking Dead uzyskało nagrodę Emmy za wybitne osiągnięcia w dziedzinie charakteryzacji protetycznej i nominację do nagrody Złotego Globu dla najlepszego serialu dramatycznego. Krytycy uznali go za „najbardziej trzymający w napięciu wśród seriali nadawanych we wszystkich sieciach” (Boston Herald) oraz „najwspanialszy dreszczowiec, jaki kiedykolwiek wyprodukowano dla telewizji” (Entertainment Weekly).

AMERICAN HORROR STORY: HOTEL, Sezon 5
(13 odcinków po 60 min.)

PREMIERA: CZWARTEK, 8 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 22:00
Emisja w czwartki o godz. 22:00 Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX HD! Niecałą dobę po premierze w USA!

Jesień to ulubiona pora wszystkich fanów mrocznych klimatów. Nie tylko z powodu iście upiornej aury, lecz głównie za sprawą American Horror Story, serialu który od czterech lat właśnie jesienią elektryzuje miłosników gęsiej skórki. Po nawiedzonym domu, szpitalu psychiatrycznym, szkole dla czarownic oraz gabinecie osobliwości przyszedł czas na przerażający hotel. Tak jak w przypadku sezonów poprzednich tak i tym razem, twórcy show postanowili zaangażować do produkcji najbardziej utalentowanych artystów. Wsród dobrze znanej już obsady, do której należą m.in.: zdobywczyni Oscara, Kathy Bates („Misery”) oraz nagrodzona Złotym Globem Angela Basset („Tina”) dołączą: Naomi Campbell, która coraz chętniej gości na małych ekranie oraz znany z emitowanego na kanale FOX Comedy serialu „Jess i chłopaki”, Max Greenfield. W główną postać tegorocznej odsłony American Horror Story, wcieli sie zdobywczyni sześciu statuetek Grammy – Lady Gaga.

Akcja najnowszego sezonu serialu rozgrywa się w hotelu wybudowanym w latach 30. przez zamożnego, czarującego, lecz zmagającego się z zaburzeniami psychotycznymi, Jamesa Marcha (Evan Peters „Pogoda na miłość”). Przepiękna, urządzona w stylu art–deco posiadłość już dawno ma za sobą lata świetności. Obecnie w hotelu mieści się labirynt korytarzy, który ma za zadanie ukryć mordercze praktyki, które się w nim odbywają. Właścicielką posiadłości jest hrabina Elizabeth (Lady Gaga), artystka, współczesna kobieta renesansu, a zarazem diwa, która chętnie bierze udział w otwarciach wystaw i pokazach mody, a swój olśniewający wygląd zawdzięcza nie diecie opartej na liściach jarmużu, lecz ludzkiej krwi.

Odkąd „American Horror Story” zadebiutowało na małym ekranie każdy z sezonów zbiera pochlebne opinie krytyków oraz szereg nominacji do najważniejszych nagród. Do tej pory seria została wyróżniona Złotym Globem oraz ośmioma statuetkami Emmy. Ostatnia odsłona – „American Horror Story: Freak Show” zobyła aż 30 nominacji, w tym 19 do tej najważniejszej – Emmy.

IMPERIUM, Sezon 2
(18 odcinków po 60 min.) Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX HD!

PREMIERA: ŚRODA, 7 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 21:00
Emisja w środy o godz. 21:00


Pierwszy sezon „Imperium” święcił triumfy na wszystkich płaszczyznach – serial pobił wszelkie rekordy oglądalności, w produkcji pojawiły się najgorętsze nazwiska Hollywood oraz największe gwiazdy świata muzyki. Nagrana przez aktorów ścieżka dźwiękowa zadebiutowała na pierwszym miejscu listy Billboard, zostawiając daleko w tyle m.in. Madonnę. To pierwszy tego typu incydent od 2010 roku, kiedy na szczycie prestiżowego notowania pojawił się album z utworami z innego, przełomowego serialu telewizji FOX, musicalu „Glee”. Zwieńczeniem sukcesu „Imperium” są statuetki BET Awards dla odtwórców głównych ról – Taraji P. Henson („Ciekawy przypadek Benjamina Buttona”) oraz Terrence’a Howarda („Miasteczko Wayward Pines”). Aż trudno uwierzyć, że ta dwójka mogła nie spotkać się na planie „Imperium”, gdyż do roli Luciousa Lyonna początkowo rozważano Wesley’a Snipesa („Blade – wieczny łowca”). Ostatecznie szala przechyliła się na stronę Howarda, po interwencji Taraji, która właśnie od obecności w serialu Terrence’a uzależniła swój wystep. Zarówno Taraji jak i Terence mają doświadczenie w projektach o podobnej tematyce, gdyż oboje występowali w nagrodzonej Oscarem, hip hopowej produkcji „Pod prąd”. Do tej pory u boku tej niezwykle utalentowanej dwójki oglądać mogliśmy m.in. Naomi Campbell, Jennifer Houdson, Ritę Orę, Snoop Doga czy Courtney Love. Nowy sezon to nowe, gorące nazwiska. Do plejady gwiazd błyszczących na firmamencie „Imperium” dołączyli m.in. Lenny Kravitz, Alicia Keys, Kelly Rowland oraz Pitbull. Nieustannie mówi się także o udziale w produkcji samej królowej amerykańskiego showbiznesu – Oprah Winfrey.

Równie dramatyczny, co zaskakujący finał pierwszego sezonu „Imperium” pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Kto przejmie muzyczną wytwórnię? Czy Lucious odpowie za zabójstwo? Jak potoczą się losy zmagającego się z chorobą psychiczną Andre? Tego widzowie dowiedzą się już 7 października.


DEMONY DA VINCI, Sezon 3
(10 odcinków po 60 min.) Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX HD!

PREMIERA: WTOREK, 27 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 22:15
Emisja we wtorek o godz. 22:15


Zdobywca dwóch nagród Emmy, serial autorstwa Davida S. Goyera, współtwórcy scenariusza do trylogii „Mroczny rycerz powstaje” i „Człowieka ze stali” śledzi „nieopowiedzianą” historię jednego z największych geniuszy świata, w okresie jego burzliwej młodości w renesansowej Florencji. Błyskotliwy i pełen pasji dwudziestopięcioletni da Vinci to artysta, wynalazca, fechmistrz, kochanek, marzyciel i idealista. Jako wolnomyśliciel o niemalże nadludzkim intelekcie i talentach, próbuje żyć w granicach danej mu rzeczywistości i epoki.

Sezon trzeci to ostatni rozdział opowieści o przygodach Leonarda.
W finałowym sezonie serii mężczyzna będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem jakiemu przyszło mu stawić czoła do tej pory. Otranto rozszarpywane jest przez osmańskich najeźdźców, którzy do walki wykorzystują wynalazki da Vinciego. Aby pokonać tych, którzy starają się zniszczyć wszystko, co kocha, Leonardo musi przełamać wewnętrzne rozterki, dogadać się z dawnymi wrogami oraz naprawić zniszczone przyjaźnie, by wyruszyć na najniebezpieczniejszą misję swojego życia.


OGLĄDAJ NOWOŚCI NA FOX HD!

Przeczytaj także

  • 7 lutego 2023

    W LUTYM OTWIERAMY OKNO NA ŚWIAT - PASMO ODKODOWANE NA WYBRANE KANAŁY

    Do końca lutego klienci, którzy mają telewizję HIWAY mogą oglądać wybrane kanały przyrodnicze bez dodatkowych opłat, niezależnie od pakietu.
  • 7 lutego 2023

    BĄDŹ CZUJNY W NECIE - DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU Z INEA!

    7 lutego przypada DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU. Jak wiadomo – Internet to mnóstwo rozrywki, wiedzy, ale i też zagrożeń. Na co dzień dostarczamy najlepsze usługi – nie zapominając o bezpieczeństwie. Od lat INEA zaangażowana jest w wszelkiego typu projekty związane z cyberbezpieczeństwem. Na co dzień edukujemy również naszych pracowników – tworząc dla nich kursy, webinary oraz poradniki.
Chat