Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

24 marca 2016

ŚWIĘTA WIELKANOCNE Z ODKODOWANYM HBO3

Z INEA Twoje święta będą podwójnie wesołe! Figurantka, Dolina Krzemowa, Świat w opałach – to komediowe produkcje, które obejrzysz w HBO3 (dawne HBO Comedy). W świąteczny weekend, od Wielkiej Soboty do Lanego Poniedziałku, wszyscy abonenci telewizji cyfrowej będą mogli cieszyć się dostępem do HBO3 w ramach okna otwartego!

OGLĄDAJ HBO3 W SOBOTĘ 26 MARCA

O godz. 12.00 będzie można zobaczyć pierwszy sezon serialu Figurantka. Przedstawia on historię senator Seliny Meyer (Julia Louis-Dreyfus), która otrzymuje nominację na stanowisko wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych i wraz ze swoimi pracownikami chce zrobić w polityce coś znaczącego, nie wikłając się przy tym w gierki oraz układy. Z kolei o 15.55 zostanie wyemitowany w całości miniserial obyczajowy Olive Kitteridge, który zyskał uznanie krytyków, zdobywając aż osiem nagród Emmy.

Jeszcze tego samego dnia będzie można obejrzeć pierwszy sezon, kultowego już serialu Gra o tron. Będzie to doskonała okazja dla widzów, żeby przypomnieć sobie lub też dopiero poznać początek sagi rodów zamieszkujących Siedem Królestw Westeros, w której polityka i seks przeplatają się w prowadzonej walce o Żelazny Tron – możliwość panowania nad całą krainą. Wyprodukowana przez HBO, a także nagrodzona wieloma statuetkami Emmy, ekranizacja bestsellerowej sagi George’a R.R. Martina „Pieśni lodu i ognia” niezmiennie bije rekordy popularności na całym świecie.

OGLĄDAJ HBO3 W NIEDZIELĘ 27 MARCA

W niedzielne, świąteczne popołudnie, o godzinie 13.15 widzowie będą mogli zobaczyć pełny, pierwszy sezon serialu komediowego Dolina Krzemowa. Produkcja opowiada o mieszkańcach tytułowej, kalifornijskiej doliny – bystrych specjalistach od nowych technologii, którzy marzą o karierze na miarę Marka Zuckerberga. Bohaterowie serialu – wybitnie inteligentni, mający świetne pomysły – są jednocześnie zagubionymi w życiu młodymi ludźmi, którzy w relacjach z innymi okazują się całkowicie nieprzewidywalni. Natomiast wieczorem o 23.00 pokazany zostanie film Wielki Liberace – obsypana nagrodami historia ekscentrycznego muzyka Władzia Liberace i jego burzliwego związku z młodszym o kilkadziesiąt lat Scottem Thorsonem. W rolach głównych w filmie występują rewelacyjni Michael Douglas i Matt Damon.

OGLĄDAJ HBO3 W PONIEDZIAŁEK 28 MARCA

Lany poniedziałek widzowie HBO3 będą mogli rozpocząć już o 8.30 maratonem pierwszego sezonu serialu Świat w opałach. To komediowa produkcja HBO z elementami czarnego humoru z udziałem Jacka Blacka, Tima Robbinsa i Pablo Schreibera. Serial opowiada o kryzysie geopolitycznym i jego konsekwencjach dla trzech kompletnie różnych mężczyzn. Po południu, o godzinie 13.10 zostanie pokazany pierwszy sezon serialu obyczajowego Kto się odważy. Jego głównym bohaterem jest młody burmistrz (nagrodzony za tę rolę Złotym Globem Oscar Isaac), który zmaga się z problemami rasowymi miasta Yonkers. Scenariusz serialu został zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami. 

Przeczytaj także

  • 14 grudnia 2023

    OKNO OTWARTE: DZIECIAKI RZADZĄ TELEWIZJĄ DO 6 STYCZNIA

    Na ten zimowy czas dla wszystkich użytkowników telewizji INEA mamy wspaniały prezent: 22 kanały w bezpłatnym dostępie aż do 6 stycznia! A to wszystko w ramach naszego cyklicznego OKNA OTWARTEGO: Dzieciaki rządzą telewizją.
  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
Chat