Search
Obsługa Pomoc
Salony

INEA Poznań

Internet, telefon komórkowy, ulubiony serial w telewizji – we współczesnych czasach mało kto wyobraża sobie życie bez tych zdobyczy cywilizacji. Aby w pełni z nich korzystać, niezbędna jest właściwa szybkość i stabilność przesyłu danych oraz sygnałów – dotyczy to zarówno internetu stacjonarnego, sieci Wi-fi, jak i telefonii i telewizji. Jaki internet w Poznaniu jest najlepszy? Który operator dostarczy Ci najwyższej jakości pakiet telewizyjny dopasowany do Twoich potrzeb? W INEA znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się z najlepszych usług multimedialnych w Poznaniu.

Usługi telekomunikacyjne – INEA Poznań 

INEA jest operatorem, który dostarczy zarówno internet, jak i bezprzewodową oraz stacjonarną komunikację telefoniczną. Zapewnimy Ci także telewizję kablową, dzięki której uzyskać można dostęp do setek polskich i zagranicznych kanałów na dogodnych warunkach.

Telewizja INEA w Poznaniu oferuje liczne kanały HD, dzięki czemu można cieszyć się filmami, transmisjami wydarzeń sportowych oraz audycjami w wysokiej jakości. Ponadto w ofercie znajdziesz stację Lech TV – pierwszy klubowy kanał telewizyjny w Polsce, który jest dostępny tylko w INEA. Dodatkowo abonenci telewizji INEA mają możliwość korzystania z telewizji online, której oferta obejmuje między innymi stację WTK Poznań przez internet.

INEA to czołowy dostawca internetu w Poznaniu i innych miejscowościach w Wielkopolsce – możesz zamówić zarówno internet przewodowy, jak i mobilny – niezależnie od części miasta, w której mieszkasz. Dzięki swojej szybkości internet w Poznaniu pozwala na błyskawiczne pobieranie plików, otwieranie dużych stron www i inne płynne działania związane z siecią np. oglądanie filmów online. Mobilny internet INEA w Poznaniu to z kolei możliwość bycia online, gdziekolwiek jesteś – oferowane pakiety różnią się między sobą wielkością dostępnego transferu danych.

Jeśli potrzebujesz telefonii stacjonarnej, również nie będzie to problemem. INEA świadczy także tego typu usługi.

Tak szeroka oferta sprawia, że możesz mieć wszystko w jednym miejscu i wybrać cały pakiet usług, zamiast decydować się na korzystanie z kilku różnych operatorów, u jednego mając telewizję, u drugiego abonament w sieci telefonicznej, wreszcie u innego internet stacjonarny. Ponadto warto dodać, że przy wielu pakietach operator oferuje atrakcyjne superdodatki.

Poznań – salony sprzedaży INEA

Jeśli chcesz skorzystać z usług tego operatora, trzeba się oczywiście do niego zgłosić. Nie ma problemu, aby nawiązać z INEA Poznań kontakt zarówno telefonicznie, jak i drogą mailową. Można także odwiedzić prowadzone przez INEA Poznań biuro obsługi klienta. Na terenie miasta Poznań INEA ma bowiem aż dziesięć salonów – zarówno na Starym Mieście, jak i w Jeżycach, Ratajach i w innych dzielnicach. Gdy przebywasz w centrum, nie sposób nie zauważyć jednego z punktów na Bukowskiej. Dokładną listę z adresami znajdziesz na stronie firmy w zakładce „Kontakt” i po wybraniu Poznania. Godziny otwarcia INEA Poznań również znajdziesz we wspomnianej zakładce. Do Twojej dyspozycji jest także prowadzona przez INEA Poznań infolinia dla obecnych oraz potencjalnych abonentów, gdzie można dowiedzieć się wszystkiego na temat oferty, aktualnych promocji oraz, w rozmowie z konsultantem lub konsultantką, uzyskać odpowiedzi na pytania związane ze świadczonymi przez firmę usługami.

Można także dowiedzieć się wszystkiego samodzielnie. Na naszej oficjalnej stronie internetowej znajduje się dużo informacji na temat dostępnej w Poznaniu telewizji, internetu, telekomunikacji, a także pakietów, w których znajdują się połączone oferty w korzystnej cenie. Warto zwrócić uwagę na dwa pakiety dla konkretnych grup odbiorców – studentów i seniorów. Na naszej stronie internetowej znajdziesz także odpowiedzi na najczęściej zadawane przez klientów pytania.

O Poznaniu

Stolica wielkopolski liczy sobie ponad 550 tysięcy mieszkańców – jest to piąte pod względem liczby mieszkańców miasto w Polsce. Miasto jest położone na Pojezierzu Wielkopolskim. Funkcjonują tu Międzynarodowe Targi Poznańskie, gdzie co roku organizowane są dziesiątki wystaw. Poznań charakteryzuje się wygodnym połączeniem drogowym z innymi miastami ze względu na autostradę A2.

Usługi INEA obejmują nie tylko Poznań, ale również miasta w całym województwie. Oferowany przez INEA Poznań internet charakteryzuje się wysoką prędkością przesyłu danych dzięki szerokopasmowej sieci światłowodowej, która obejmuje prawie pół miliona gospodarstw domowych na terenie całej Wielkopolski.

Chat