Search
Obsługa Pomoc

ROUTER Z Wi-Fi 6

Odkryj nową jakość Internetu bezprzewodowego!

Rozrywka na każdym urządzeniu

Nie jesteś jedyną osobą, która korzysta z Wi-Fi w Twoim domu? Spokojnie. Ultraszybkie Wi-Fi 6 z funkcją bandsteering będzie wystarczająco szybkie dla każdego!

Rozgrywka na każdym urządzeniu
Domowe home-office

Domowe home - office

Wideokonferencje bez zakłóceń, szybkie wysyłanie i odbieranie olbrzymich załączników – Wi-Fi 6 podniesie jakość Twojej codziennej pracy!

Graczu - bądź szybszy od przeciwnika

Szybki streaming, płynne rozgrywki online oraz brak opóźnień. Freezy i lagi to teraz przeszłość, nawet po Wi-Fi.

Bądź szybszy od użytkownika
Router z Wi-Fi 6

Możliwość podłączenia nawet kilkunastu urządzeń

Laptop, telewizor, sprzęty AGD i kilka smartfonów? Dzięki Wi-Fi 6 możesz podpiąć do sieci wiele urządzeń, bez obaw o mniejszą wydajność i spadki prędkości.

Zalety Wi-Fi 6

Stabilne łącze

Korzystaj z wielu urządzeń jednocześnie, bez obawy, że spowolnią lub zakłócą jakość Twojego łącza Internetowego.

Większa prędkość

Wyższa przepustowość i szybkość transferu danych to gwarancja ekspresowego pobierania i wysyłania największych plików oraz pracy, nauki i rozrywki bez opóźnień.

Mniejsze zużycie energii

Gdy Twoje urządzenia domowe nie będą połączone z siecią Wi-Fi, przejdą w tryb czuwania. To oszczędność dla Twojego portfela.

Technologia bandsteering

Zyskujesz lepszą jakość połączenia, ponieważ urządzenia mobilne łączą się automatycznie z najlepszą dostępną dla nich częstotliwością [2,4 GHz lub 5 GHz].

Prosto i wygodnie w aplikacji ZLife

Zarządzaj domową siecią Wi-Fi prosto i wygodnie w aplikacji ZLife.

(aplikacja mobilna producenta urządzeń ZTE)

Wi-Fi 6 EXTRA

Szybki Internet w każdym zakątku domu

Stabilne Wi-Fi w całym domu

Dzięki Wi-Fi 6 Extra stworzysz jednolitą sieć, od garażu po strych. Twoje urządzenia będą się łączyć automatycznie do najsilniejszego sygnału, bez przerw, gdziekolwiek będziesz.

Powody, dla których warto wybrać Wi - Fi 6 EXTRA

wielu domowników korzystających z Wi-Fi
duży dom lub mieszkanie
ograniczony lub słaby zasięg w niektórych miejscach
grube ściany
wiele urządzeń jednocześnie podłączonych do sieci
x

TEŻ CHCIAŁBYŚ MIEĆ
Wi-Fi 6 W CAŁYM DOMU?

Zostaw kontakt - oddzwonimy

I. Administratorem Państwa danych osobowych jest INEA sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie przy ul. Wierzbowej 84, 62-081 Przeźmierowo. Mogą Państwo skontaktować się z nami korespondencyjnie pod powyższym adresem lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych drogą elektroniczną pod adresem: [email protected] II. Podanie numeru telefonu jest dobrowolne, a zgodę na jego przetwarzanie mogą Państwo w dowolnym momencie wycofać. III. Państwa dane osobowe wykorzystujemy w celach: 1. skontaktowania się z Państwem telefonicznie, pod podany przez Państwa numer telefonu i przedstawienia oferty handlowej dotyczącej naszych produktów i usług (jeżeli wyrażają Państwo na to zgodę); 2. wykazania, że wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Z tego powodu, zbieramy i przechowujemy informacje na temat tego kiedy (datę i godzinę), skąd (adres IP urządzenia) i jaki numer telefonu został nam udostępniony (wypełniamy obowiązki prawne); 3. sprawdzenia czy są Państwo już naszymi klientami. Jeżeli tak, zapoznania się przez naszego przedstawiciela handlowego z informacjami o usługach, które dotychczas dla Państwa świadczymy i przygotowania jak najkorzystniejszej oferty, na podstawie Państwa preferencji (realizujemy nasz prawnie usprawiedliwiony interes). IV. Nikomu nie udostępniamy Państwa danych osobowych. V. Państwa dane osobowe będziemy przetwarzać przez 12 miesięcy od dnia, w którym nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem, a w przypadku wystąpienia sporu na temat zgodności przetwarzania danych z prawem, do czasu jego rozstrzygnięcia. VI. Przysługują Państwu prawa: dostępu do danych, ich sprostowania i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, którego dokonujemy w celu realizacji naszych prawnie usprawiedliwionych interesów. Ponadto w sytuacjach określonych w prawie ochrony danych osobowych oraz w zakresie tam wskazanym, prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania i prawo do przeniesienia danych osobowych. VII. Dokładamy wszelkich starań, aby przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywało się w sposób zgodny z przepisami prawa. Jeżeli jednak uznają Państwo, iż dopuściliśmy się naruszenia, mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji, na temat przetwarzania danych przez INEA sp. z o.o., znajdziesz w Polityce prywatności.

Infolinia obsługowa: pon. - pt. 8.00-18.00
Infolinia sprzedażowa: pon. - pt. 8.00-20.00, sob. 9.00-16.00

Chat