Search
Obsługa Pomoc
Witaj w świecie INEA

Nielimitowany internet mobilny

Telefonia komórkowa
22-05-2023

Nielimitowany Internet mobilny - dlaczego warto?

Jeszcze kilka lat temu sytuacje, w których użytkownicy telefonii komórkowej tracili dostęp do Internetu mobilnego, zdarzały się nagminnie. Aktualnie, uznani operatorzy robią wszystko, aby takie zdarzenia nie miały miejsca. Oferują Internet mobilny bez żadnych limitów. Takie rozwiązania sprawia, że wykorzystywanie smartfona do takich czynności jak oglądanie filmów online lub słuchanie muzyki na platformach streamingowych nie oznacza błyskawicznego zużycia posiadanego limitu danych. Co więcej, taka opcja daje możliwość zdalnej pracy z domu bez konieczności posiadania stałego łącza. Jeszcze do niedawna było to niemożliwe. Internet mobilny z nieograniczonym limitem sprawdzi się w wielu sytuacjach, na przykład w domach położonych w miejscowościach bez dostępu do stałych łączy. Ponadto, jest to opcja zdająca egzamin w czasie podróży autem czy pociągiem lub podczas przebywania na wakacjach w miejscu niezapewniającym dostępu do sieci, na przykład w lesie pod namiotami. Internet bez limitów sprawia, że korzystające z niego osoby mają pewność co do tego, że nie utracą dostępu do sieci niezależnie od miejsca i sytuacji w jakiej się znajdują.

Najlepsza oferta Internetu mobilnego - jak ją wybrać?

Należy pamiętać, że nieograniczony Internet mobilny może jednak posiadać pewne ograniczenia. Wszystko zależy od wysokości wykupionego limitu oraz szybkości lejka bezpieczeństwa włączanego po jego przekroczeniu. Dlatego osoby, które spędzają wiele godzin w sieci, powinny sięgać po oferty z wysokimi limitami, które przekraczają 100 Gb. Ponadto, warto zwrócić uwagę na jakość wspomnianego lejka. Jeżeli jego prędkość wynosi 1 Mb/s lub więcej to przekroczenie limitu na kilka dni przed rozpoczęciem nowego miesiąca nie będzie aż tak dużym problemem. Kolejna kwestia to szybkość łącza - w dzisiejszych czasach najlepszy Internet mobilny wykorzystuje technologię 5G. Jest to godne i znacznie wydajniejsze następstwo dla 4G. Taka opcja gwarantuje wysoką prędkość i stabilność łącza, co sprawia, że użytkownicy urządzeń mobilnych mogą swobodnie korzystać z sieci, na przykład oglądać filmy online bez ich nieustannego buforowania.

INEA - mobilny Internet bez limitów

Internet mobilny powinien być szybki, stabilny i dawać nieograniczone możliwości, co do ilości transferowanych danych. Są to warunki spełniane przez cenionego dostawcę Internetu, jakim jest INEA. W ofercie tego operatora można znaleźć wiele ciekawych pakietów internetowych idących w parze z możliwością wykonywania nielimitowanych rozmów i wysyłania wiadomości tekstowych. W zależności od potrzeb pakiety od INEA mogą zapewniać od 20 do ponad 200 Gb transferu. W razie ewentualnego przekroczenia tych limitów, lejek bezpieczeństwa zapewniany przez operatora umożliwia dalsze korzystanie z sieci.

Mobilny Internet bez limitów zaczyna stanowić standard w naszym kraju. Pomimo tego, podczas wyboru dostawcy należy zwrócić uwagę na kilka kwestii. Pierwsza to wielkość pakietów Internetowych oraz szybkość lejków bezpieczeństwa po przekroczeniu danego limitu. Kolejna kwestia to jakość Internetu. Aktualnie, należy stawiać na łącza mobilne wykorzystujące technologię 5G, co ma przełożenie na ich wysoką szybkość i dużą stabilność.

Chat