Search
Obsługa Pomoc
Witaj w świecie INEA

Pakiety telewizji internetowej

Telewizja
22-05-2023

Telewizja przez Internet - dlaczego warto?

Zanim przejdziemy do zalet opisywanego rozwiązania, należy wyjaśnić jak oglądać telewizję przez Internet. W tym celu warto mieć dostęp do wysokiej jakości łącza światłowodowego. Taki Internet cechuje się dużą szybkością oraz stabilnością. Dzięki temu osoby oglądające telewizję nie muszą się zmagać z irytującym zacinaniem obrazu lub z przerwami w transmisji. Telewizja online to rozwiązanie wykazujące szereg zalet, a pierwsza z nich to możliwość korzystania z kilku usług od jednego dostawcy. Taka opcja ułatwia płacenie rachunków, ponieważ płatności znajdują się na zbiorczej fakturze. Co więcej, nierzadko dostęp do TV może być łączony z innymi usługami, na przykład telefonią komórkową oraz możliwością korzystania z telefonu stacjonarnego. Tego rodzaju pakiety są wygodne i niezwykle opłacalne. Kolejna zaleta telewizji internetowej to jej jakość. Kanały są nadawane co najmniej w jakości HD, a w przypadku uznanych dostawców jest to 4K. Obraz w rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli jest niezwykle ostry i pozwala na dostrzeganie olbrzymiej ilości szczegółów. Dlatego, jest to świetny wybór dla wszystkich kinomanów oraz miłośników piłki nożnej i innych sportów.

Jak wybrać TV przez Internet?

Podczas wybierania telewizji internetowej, należy zwracać uwagę na potrzeby wszystkich domowników. Przykładowo, w domach zamieszkałych przez dzieci sprawdzi się pakiet telewizyjny gwarantujący dostęp do kilku kanałów dziecięcych. Z kolei kinomaniacy będą preferowali możliwość oglądania stacji filmowych. Wybór jest niezwykle szeroki, ale warto go dobrze przemyśleć i nie płacić za kanały, które nie będą wzbudzały zainteresowania żadnego z domowników. Pakiety telewizji internetowej to również wiele dodatkowych udogodnień. Jedno z nich to możliwość nagrywania ulubionych programów oraz ich późniejszego odtwarzania w dowolnym momencie. Taka opcja sprawia, że telewidzowie nie przegapią ani jednego odcinka swojego ulubionego serialu. Kolejna przydatna funkcja, która powinna być oferowana przez dostawców telewizji online to możliwość jej oglądania na kilku ekranach jednocześnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy domownik może oglądać to na co ma ochotę w danym momencie. 

Telewizja HIWAY - dla wymagających widzów

INEA zapewnia dostęp do szybkiego i solidnego Internetu światłowodowego w połączeniu z telewizją online. Co ważne, kanały są nadawane w najlepszej możliwej jakości, co pozwala dostrzegać nawet najmniejsze szczegóły na ekranie. Wybór programów jest niezwykle szeroki, a ostateczny kształt pakietu zależy od indywidualnych preferencji każdego odbiorcy. Telewizja HIWAY to nie tylko programy TV online. Usługodawca zapewnia dostęp do bogatej biblioteki VOD. Ponadto, umożliwia tworzenie profilów użytkowników i oglądania telewizji na 5 różnych odbiornikach jednocześnie.

Telewizja internetowa to doskonały wybór między innymi dla wszystkich kinomaniaków i miłośników sportu. Jest to wygodna opcja idąca w parze z wysokiej jakości Internetem. Podczas wyboru pakietu telewizyjnego, należy zwracać uwagę na upodobania wszystkich domowników oraz ilość i jakość dodatków w ofercie danego dostawcy.


PRZECZYTAJ TAKŻE
Telewizja stanowi nieocenione źródło rozrywki od kilku pokoleń. Wraz z rozwojem technologii można ją odbierać przez Internet przy pomocy różnych urządzeń. Wyjaśniamy, czym jest telewizja internetowa i jak z niej korzystać.
Telewizja
15-05-2023
Canal+ to jeden z największych graczy na rynku telewizyjnym w Polsce. Stacja oferuje dostęp do niezliczonej liczby filmów oraz seriali. Ponadto, daje możliwość śledzenia najciekawszych wydarzeń sportowym. Podpowiadamy, dlaczego warto się zdecydować na pakiet Canal Plus.
Telewizja
22-05-2023
Chat