O INEA - informacje | INEA
Obsługa klienta
Witaj w świecie INEA

Aktualności

Zobacz wszystkie
 • 22 marca 2017

  Tylko w kanałach ELEVEN SPORTS: Startuje nowy sezon Formula 1®!

  20 emocjonujących wyścigów z Grand Prix™ Australii włącznie, będzie można obejrzeć w tym roku w ELEVEN SPORTS. Emocji nie zabraknie, bo dzięki całkowicie nowym regulacjom i wymogom technicznym szanse wszystkich zespołów znacznie się wyrównały. Początek sezonu Formula 1® z udziałem najszybszych kierowców świata odbędzie się już w najbliższy weekend.

 • 17 marca 2017

  Rozdanie Orłów 2017 w Canal+

  20 marca 2017 o godzinie 21:00 w CANAL+ transmitowana będzie Gala rozdania Nagród Polskiej Akademii Filmowej ORŁY 2017. Transmisja z tego wydarzenia będzie odkodowana dla wszystkich klientów telewizji cyfrowej INEA.

 • 9 marca 2017

  HITY SERIALOWE CANAL+ W OKNIE OTWARTYM W INEA

  Dobre wieści dla abonentów telewizji cyfrowej INEA. Z okazji 22. urodzin Canal+ będzie można obejrzeć odkodowane hity serialowe! Pierwszy odcinek nowej serii popularnego serialu w reżyserii Michaela Baya - "Piraci 4" - wystartuje w Canal+ już w czwartek 9 marca o godz. 21:00. Nie warto przegapić też nowego serialu kryminalnego „Midnight sun”, którego pierwsze dwa odcinki będą odkodowane w Canal+ następnego wieczoru, w piątek 10 marca, w godz. 21.00-23.00. Hity będą odkodowane dla wszystkich abonentów telewizji cyfrowej INEA!

 • 24 lutego 2017

  89 GALA WRĘCZNIEA OSCARÓW® W INEA

  89 gala wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej® będzie transmitowana na kanale CANAL+. Transmisja na żywo z najważniejszego wydarzenia w świecie kina będzie miała miejsce w nocy z 26 na 27 lutego.

Wyróżnienia

Zobacz wszystkie
 • Nagroda od FTTH Council Europe
  2016

  Nagroda od FTTH Council Europe

  Nagroda od FTTH Council Europe za działania na rzecz budowy sieci dostępowych w technologii FTTH i walkę z  wykluczeniem cyfrowym.
 • Nagrody od Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji
  2015

  Nagrody od Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

  za projekty realizowane w ramach działania 8.4 POIG, czyli zapewniających dostęp do Internetu na etapie „ostatniej mili” - bezpośrednio do abonenta:
  - za największą liczbę podłączonych do Internetu użytkowników końcowych w ramach jednego projektu
  - za największą liczbę podłączonych do Internetu użytkowników końcowych w ramach wszystkich projektów
 • Diament Miesięcznika Forbes
  2012

  Diament Miesięcznika Forbes

  Nagrodę przyznano przedsiębiorstwom, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. Spółka zajęła 14. miejsce w Wielkopolsce wśród firm, mających przychody od 50 do 250 mln zł. W zestawieniu ogólnopolskim INEA była na 148. miejscu.
 • As Odpowiedzialnego Biznesu
  2011

  As Odpowiedzialnego Biznesu

  INEA otrzymała wyróżnienie As Odpowiedzialnego Biznesu w kategorii Średnie Przedsiębiorstwo za organizację kursów obsługi komputera i Internetu dla osób powyżej 50. roku życia pod nazwą „e-Aktywni 50+” w ramach Plebiscytu na najciekawsze działania społecznie odpowiedzialne realizowane przez wielkopolskie przedsiębiorstwa w 2010 i 2011 r.
Chat