Obsługa klienta
Witaj w świecie INEA

Aktualności

Zobacz wszystkie
 • 22 lutego 2017

  Pojedynek gigantów tylko w ELEVEN

  Na fanów piłki nożnej czeka niesamowite wydarzenie na Estadio Vicente Calderón. Dwie wielki drużyny staną do walki, która co roku przyciąga tysiące kibiców – FC Barcelona zmierzy się z Atlético Madrid. INEA przygotowała specjalny konkurs dla fanów wielkich pojedynków!

 • 3 lutego 2017

  51. SUPER BOWL W KANALE ELEVEN SPORTS

  Przed nami jedno z największych wydarzeń w świecie sportu! W nocy z 5 na 6 lutego w Eleven Sports będzie można obejrzeć Super Bowl, czyli wielki finał NFL. O tytuł mistrza najlepszej ligi futbolu amerykańskiego na świecie zagrają New England Patriots z Atlanta Falcons. Wydarzenie uświetni również Lady Gaga, której koncert zaplanowano w przerwie po drugiej kwarcie meczu!

 • 1 lutego 2017

  Jeszcze więcej sportowych emocji w INEA!

  Już od 1 lutego do oferty INEA dołączy kanał Eleven Extra. Abonenci Pakietu Ekstra będą mogli oglądać jeszcze więcej wielkich wydarzeń sportowych na żywo, w tym występy Polaków w zagranicznych klubach. Nie zabraknie transmisji na żywo oraz relacji z najbardziej emocjonujących wydarzeń sportowych.

 • 27 stycznia 2017

  Eurosport w INEA

  Mamy świetną informację! Kanały Eurosport 1 i Eurosport2 zostają w ofercie INEA! To nie koniec dobrych wiadomości, już od 1 lutego fani sportu otrzymają jeszcze większą dawkę emocji dzięki Eleven Extra, który dołączy do Pakietu Ekstra!

Wyróżnienia

Zobacz wszystkie
 • Nagroda od FTTH Council Europe
  2016

  Nagroda od FTTH Council Europe

  Nagroda od FTTH Council Europe za działania na rzecz budowy sieci dostępowych w technologii FTTH i walkę z  wykluczeniem cyfrowym.
 • Nagrody od Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji
  2015

  Nagrody od Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

  za projekty realizowane w ramach działania 8.4 POIG, czyli zapewniających dostęp do Internetu na etapie „ostatniej mili” - bezpośrednio do abonenta:
  - za największą liczbę podłączonych do Internetu użytkowników końcowych w ramach jednego projektu
  - za największą liczbę podłączonych do Internetu użytkowników końcowych w ramach wszystkich projektów
 • Diament Miesięcznika Forbes
  2012

  Diament Miesięcznika Forbes

  Nagrodę przyznano przedsiębiorstwom, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. Spółka zajęła 14. miejsce w Wielkopolsce wśród firm, mających przychody od 50 do 250 mln zł. W zestawieniu ogólnopolskim INEA była na 148. miejscu.
 • As Odpowiedzialnego Biznesu
  2011

  As Odpowiedzialnego Biznesu

  INEA otrzymała wyróżnienie As Odpowiedzialnego Biznesu w kategorii Średnie Przedsiębiorstwo za organizację kursów obsługi komputera i Internetu dla osób powyżej 50. roku życia pod nazwą „e-Aktywni 50+” w ramach Plebiscytu na najciekawsze działania społecznie odpowiedzialne realizowane przez wielkopolskie przedsiębiorstwa w 2010 i 2011 r.
Chat