Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

7 stycznia 2016

BBC HD bez dodatkowych opłat do końca lutego

Tej zimy fani brytyjskich produkcji telewizyjnych nie powinni narzekać. Szczególni ci, którzy czekają na odcinki specjalne serialu „Doktor Who”. Od 7 stycznia kanał BBC HD jest dostępny w oknie otwartym. Program mogą oglądać abonenci pakietów Standard SD oraz Standard HD bez dodatkowych opłat aż do końca lutego.

 BBC HD

To wielogatunkowy kanał, dzieło czołowego producenta telewizji wysokiej rozdzielczości. Pokazuje najlepsze programy BBC kręcone i emitowane w formacie HD. W ramówce kanału znajdują się wciągające seriale, zabawne brytyjskie komedie, doskonałe programy lifestyle’owe oraz programy rozrywkowe z udziałem gwiazd. Widzowie obejrzą takie seriale jak: Doktor Who, Prawnicy oraz Z pamiętnika położnej. 

Przeczytaj także

  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
  • 6 października 2023

    OKNO OTWARTE: Czas, by zadbać o siebie przez cały miesiąc

    Jeśli spędzać jesień, to tylko w przyjemny sposób. Aż do 31.10.2023 oddajemy Wam do dyspozycji okno otwarte, dzięki któremu macie pewność, że zadbacie o siebie i jakość swojego odpoczynku po ciężkim dniu.
Chat