Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

1 sierpnia 2022

BIZNES 24 dołącza do oferty telewizji HIWAY

Już od 1.08.2022 dostępny w paczkach CLASSIC oraz EXTRA. Pojawi się również w pakietach telewizji biznesowej.


BIZNES 24 to jedyna polska telewizja o zarabianiu i oszczędzaniu pieniędzy. Tu zawsze zobaczysz aktualne notowania GPW i najważniejszych walut oraz usłyszysz, co będzie dalej. W telewizji HIWAY kanał dostępny już od paczki CLASSIC.


To jedyny polski kanał, w którym o inflacji i wielu innych wyzwaniach dowiesz się w chwili, w której dane są publikowane… i usłyszysz, co z tych danych wynika dla Ciebie na przyszłość. Zobaczysz tu nie tylko konferencje szefa NBP, ale także FED i EBC. To kanał, który żyje tym, co przyniesie Ci gospodarka. Polska i światowa. BIZNES 24.

Przeczytaj także

  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
  • 6 października 2023

    OKNO OTWARTE: Czas, by zadbać o siebie przez cały miesiąc

    Jeśli spędzać jesień, to tylko w przyjemny sposób. Aż do 31.10.2023 oddajemy Wam do dyspozycji okno otwarte, dzięki któremu macie pewność, że zadbacie o siebie i jakość swojego odpoczynku po ciężkim dniu.
Chat