Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

1 sierpnia 2022

BIZNES 24 dołącza do oferty telewizji HIWAY

Już od 1.08.2022 dostępny w paczkach CLASSIC oraz EXTRA. Pojawi się również w pakietach telewizji biznesowej.


BIZNES 24 to jedyna polska telewizja o zarabianiu i oszczędzaniu pieniędzy. Tu zawsze zobaczysz aktualne notowania GPW i najważniejszych walut oraz usłyszysz, co będzie dalej. W telewizji HIWAY kanał dostępny już od paczki CLASSIC.


To jedyny polski kanał, w którym o inflacji i wielu innych wyzwaniach dowiesz się w chwili, w której dane są publikowane… i usłyszysz, co z tych danych wynika dla Ciebie na przyszłość. Zobaczysz tu nie tylko konferencje szefa NBP, ale także FED i EBC. To kanał, który żyje tym, co przyniesie Ci gospodarka. Polska i światowa. BIZNES 24.

Przeczytaj także

  • 7 lutego 2023

    W LUTYM OTWIERAMY OKNO NA ŚWIAT - PASMO ODKODOWANE NA WYBRANE KANAŁY

    Do końca lutego klienci, którzy mają telewizję HIWAY mogą oglądać wybrane kanały przyrodnicze bez dodatkowych opłat, niezależnie od pakietu.
  • 7 lutego 2023

    BĄDŹ CZUJNY W NECIE - DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU Z INEA!

    7 lutego przypada DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU. Jak wiadomo – Internet to mnóstwo rozrywki, wiedzy, ale i też zagrożeń. Na co dzień dostarczamy najlepsze usługi – nie zapominając o bezpieczeństwie. Od lat INEA zaangażowana jest w wszelkiego typu projekty związane z cyberbezpieczeństwem. Na co dzień edukujemy również naszych pracowników – tworząc dla nich kursy, webinary oraz poradniki.
Chat