Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

2 lutego 2016

CANAL+ ZA 0 ZŁ PRZEZ MIESIĄC

Największe wydarzenia sportowe na wyłączność, 10 premier tygodniowo, koncerty gwiazd, filmy animowane dla całej rodziny, wciągające seriale – to wszystko już dziś możesz obejrzeć w INEA. Rozpieszczamy naszych abonentów. Wypróbuj Canal+ Prestige lub Select za 0 zł przez pierwszy miesiąc - po tym okresie skorzystaj z ceny promocyjnej.

Oferta CANAL+ to 8 kanałów premium, kwintesencja tego, co w telewizji najlepsze. CANAL+ to: premiery największych i najgłośniejszych hitów kinowych, seriale, których nie zapomnisz, inspirujące programy dokumentalne, filmy animowane, relacje na żywo z największych wydarzeń w świecie filmu,  a także najbardziej emocjonujące rozgrywki sportowe. Ciesz się każdego wieczoru jedną ze wspaniałych i unikalnych propozycji programowych przygotowanych z myślą o Tobie na każdym z kanałów CANAL+. Ten pakiet premium zapewnia także najbardziej dogodną formę oglądania  ulubionych programów, dopasowaną do indywidualnych gustów i potrzeb widza. Skorzystaj z możliwości wyboru wersji językowej oraz dostępu do biblioteki Canal + na życzenie umożliwiającej oglądanie ulubionych programów w dowolnie wybranym czasie. Wszystkie kanały CANAL+ dostępne są w najlepszej jakości obrazu HD i dźwięku przestrzennego DD 5.1. Programy nie są przerywane reklamami, a zatem możesz cieszyć się najlepsza formą rozrywki bez przerwy.

OGLĄDAJ CANAL+. „Rozrywka wielkiego formatu”

To flagowy kanał premium oferujący bogaty wybór filmów fabularnych i animowanych, seriali, koncertów i wydarzeń sportowych. Filmy CANAL+ to, w znacznej części, tytuły premierowe, w telewizji prezentowane po raz pierwszy. Bogatą ofertę filmową dopełniają największe wydarzenia sportowe, w tym najlepsze mecze Ligi Mistrzów UEFA, Ekstraklasy czy angielskiej Barclays Premier League, Grand Prix i Drużynowy Puchar Świata na żużlu. Liga Mistrzów piłki ręcznej EHF oraz inne prestiżowe rozgrywki sportowe – wszystko to opatrzone fachowymi komentarzami naszych ekspertów.

OGLĄDAJ CANAL+ 1. ”Dla spóźnialskich”

To specjalny telewizyjny kanał dla spóźnialskich – tych, którzy nie zdążą na premierowe nadanie programu w CANAL+. Z myślą o nich każda z emisji na CANAL+ na CANAL+1 rozpocznie się godzinę później. Dzięki temu nigdy nie będziesz spóźniony. Zawsze zdążysz na ulubiony film, mecz lub serial.

OGLĄDAJ CANAL+ FILM. „Bliżej gwiazd”

To kanał premium, który przeniesie Cię w wymiar filmowej rozrywki na najwyższym poziomie oraz przybliży gwiazdy światowego kina. CANAL+ Film to idealne połączenie filmów komercyjnych, najnowszych filmów polskich oraz ciekawych tytułów nagradzanych na całym świecie. To wydarzenia specjalne – spotkania z gwiazdami kina, które kochasz najbardziej.

OGLĄDAJ CANAL+ SERIALE. „Seriale, których nie zapomnisz”

To również kanał premium, nowa odsłona oferty programowej CANAL+. Oferta ta koncentruje się głównie wokół seriali, dostępnych każdego wieczoru. Zapraszamy również na maratony, które obejmują jeden lub kilka serialowych sezonów. Najnowsze, bijące rekordy popularności na całym świecie seriale, to specjalność tego kanału.

OGLĄDAJ CANAL+ FAMILY. „Rodzinne oglądanie”

To kanał premium obejmujący specjalne pasma dla całej rodziny. CANAL+ Family to bogata oferta kina familijnego, animowanych premier dla dzieci oraz przyrodniczych filmów dokumentalnych.

OGLĄDAJ CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2: „Sport na 200%”

To dwa uzupełniające się kanały premium poświęcone bogatej ofercie sportowej. Znajdziesz tu najwyższej klasy futbol: mecze Ekstraklasy, Ligi Mistrzów UEFA (na wyłączność), Ligi Europy UEFA, a także rozgrywki angielskiej Barclays Premier League. Ponadto koszykarska Euroliga, prestiżowa Liga Mistrzów piłki ręcznej EHF, Drużynowy Puchar Świata na żużlu, cykl turniejów golfowych European Tour wraz z US Open i PGA Championship, a także sporty walki – gale bokserskie i MMA, rugby – Puchar Sześciu Narodów, regaty – Americas Cup oraz wyjątkowe magazyny sportowe.

OGLĄDAJ CANAL + DISCOVERY  „Odkryj w sobie pasję”

To nowy, unikatowy kanał, który powstał we współpracy CANAL+ i Discovery Networks. Został stworzony dla ludzi, którzy kochają życie, są zorientowani na rozwój osobisty i poszukują inspiracji do działania. W ramówce kanału zobaczyć można zagranicznie produkcje, jak również autorskie, polskie programy o ludziach, którzy realizują swoje pasje i spełniają marzenia. 

Przeczytaj także

  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
  • 6 października 2023

    OKNO OTWARTE: Czas, by zadbać o siebie przez cały miesiąc

    Jeśli spędzać jesień, to tylko w przyjemny sposób. Aż do 31.10.2023 oddajemy Wam do dyspozycji okno otwarte, dzięki któremu macie pewność, że zadbacie o siebie i jakość swojego odpoczynku po ciężkim dniu.
Chat