Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

14 października 2015

CARTOON NETWORK HD

Cartoon Network

to jeden z dwóch flagowych kanałów dziecięcych należących do Turner Broadcasting System. To nieustannie najchętniej oglądany kanał dla dzieci wśród chłopców i lider oglądalności w grupie dzieci w wieku 4-15 w drugim kwartale 2014.

Stacja nadaje programy komediowe i przygodowe dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Cartoon Network słynie z prezentowania współczesnych, nowatorskich i dynamicznych seriali animowanych, pełnych humorystycznych i sympatycznych postaci. W portfolio stacji można znaleźć takie wielokrotnie nagradzane produkcje Cartoon Network Studios jak: „Niesamowity świat Gumballa”, „Pora na przygodę” czy „Zwyczajny serial”.

Wachlarz własnych produkcji stacji został uzupełniony w 2014 roku o takie przeboje jak „Wujcio Dobra Rada” i „Steven Universe”.

Dodatkowo wielbiciele seriali przygodowych znajdą w CN najpopularniejszego chłopięcego bohatera – Bana Tennysona. Ten nieustraszony nastolatek przybiera różne kosmiczne formy, by ratować świat  w serialu „Ben 10: Omniverse”.

W ramówce Cartoon Network nie brakuje też produkcji innych wytwórni np. „Jeźdźcy smoków: Obrońcy Berk”, „Scooby-Doo! I Brygada Detektywów” czy „Looney Tune Show”.

Cartoon Network w Polsce dostępny jest od 1998 r. Stacja emituje swój program 24 godziny na dobę. Wybrane pozycje programowe oferują udogodnienia dla dzieci niedowidzących i niedosłyszących.

Wielbicieli Cartoon Network zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej kanału. Na www.cartoonnetwork.pl znajdują się informacje o bohaterach kreskówek, konkursy oraz cieszące się dużą popularnością gry internetowe.

Ramówka obu wersji SD/HD będzie taka sama. Pozycja na STB – 144.

Serdecznie polecamy.

Przeczytaj także

  • 1 września 2022

    POWRÓT DO SZKOŁY – OKNO OTWARTE NA WYBRANE KANAŁY!

    1 września – jedna z ważniejszych dat w życiu każdego człowieka. To właśnie tego dnia rozpoczyna się nowy rok szkolny. Wszystkim uczniom życzymy powodzenia!
  • 1 sierpnia 2022

    BIZNES 24 dołącza do oferty telewizji HIWAY

    Już od 1.08.2022 dostępny w paczkach CLASSIC oraz EXTRA. Pojawi się również w pakietach telewizji biznesowej.
Chat