Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

7 września 2015

Da Vinci Learning - oglądaj odkodowany kanał do końca września! 25.09 wybierz się na Noc Naukowców.

Od 04.09 do 30.09 można oglądać edukacyjny program Da Vinci Learning. Okno otwarte dotyczy wszystkich abonentów pakietów: Standard SD oraz Standard HD.

Twórcy stacji Da Vinci Learning wyznają zasadę, że nauka to nieustający proces, a zdobywanie wiedzy to trwająca całe życie podróż, w której liczą się uczestnictwo, zaangażowanie i przede wszystkim... DOBRA ZABAWA!

Da Vinci Learning to innowacyjny i wyjątkowy kanał edukacyjny, który zrzesza ciekawych świata w każdym wieku, żeby wspólnie mogli cieszyć się trwającą całe życie podróżą, jaką jest zdobywanie wiedzy. Kanał Da Vinci Learning dociera do milionów widzów na całym świecie – tłumaczony jest na 16 języków i nadawany w ponad 100 krajach.

Da Vinci Learning oferuje szeroki wachlarz programów. Wszystkie z nich spełniają nasze kryteria najwyższej jakości i treści przyjaznych rodzinie. Żeby zapewnić rozrywkę całej rodzinie, kanał Da Vinci Learning ma coś dla każdego: poranki adresowane są do dzieci, popołudniowa ramówka – do wszystkich członków rodziny, a wieczorami rodzice i dorośli mogą oglądać inspirujące filmy dokumentalne.

W Da Vinci Learning wyznajemy zasadę, że nauka to nieustający proces, a zdobywanie wiedzy to trwająca całe życie podróż, w której liczą się uczestnictwo, zaangażowanie i – co najważniejsze – zabawa. Nie ustajemy w wysiłkach, żeby wyszukiwać najlepsze programy łączące edukację z rozrywką, ponieważ rozumiemy, czym są głód inspiracji, dreszczyk emocji towarzyszący odkryciom i przyjemność zdobywania wiedzy.

 

Już teraz zapraszamy całe rodziny, 25 września na Politechnikę Poznańską i NOC NAUKOWCÓW, podczas której INEA wspólnie z Da Vinci Learning biorą aktywny udział! Na stoisku przygotowanym specjalnie na tę okazję, będzie można wziąć udział w niezliczonej ilości konkursów i doświadczeń z użyciem ciekłego azotu, suchego lodu... a także spróbować dań kuchni molekularnej! ZAPRASZAMY!

Przeczytaj także

  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
  • 6 października 2023

    OKNO OTWARTE: Czas, by zadbać o siebie przez cały miesiąc

    Jeśli spędzać jesień, to tylko w przyjemny sposób. Aż do 31.10.2023 oddajemy Wam do dyspozycji okno otwarte, dzięki któremu macie pewność, że zadbacie o siebie i jakość swojego odpoczynku po ciężkim dniu.
Chat