Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

1 grudnia 2015

Disney Channel i Disney Junior – odkodowane kanały do 31.01.16

Zapraszamy do oglądania największych hitów Disneya na kanałach Disney Channel i Disney Junior. Już teraz odkodowane kanały dla pakietów Standard SD i HD. Okno otwarte potrwa do 31.01.16.

„Star Wars Rebelianci”  - oglądaj w Disney XD w każdą sobotę o 9:35.

Animowana przygoda, osadzona w świecie „gwiezdnych wojen”, w której garstka rebeliantów z odległej planety lothal usiłuje stawić opór tyranii imperium galaktycznego.

„Jej Wysokość Zosia” - oglądaj w Disney Junior w każdą sobotę od 9:00.

Zosia została księżniczką, gdy jej mama poślubiła króla. Wraz z pomocą swoich przyjaciół, wróżek oraz odwiedzających ją księżniczek Disneya, Zosia wstępuje na drogę magicznych przygód i uczy się, że bycie królewną to nie tylko noszenie korony i pięknych sukni, ale przede wszystkim to, co znajduje się w głębi serca. 

Przeczytaj także

  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
  • 6 października 2023

    OKNO OTWARTE: Czas, by zadbać o siebie przez cały miesiąc

    Jeśli spędzać jesień, to tylko w przyjemny sposób. Aż do 31.10.2023 oddajemy Wam do dyspozycji okno otwarte, dzięki któremu macie pewność, że zadbacie o siebie i jakość swojego odpoczynku po ciężkim dniu.
Chat