Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

21 stycznia 2016

Dynamiczne zwroty akcji, intrygi i mnóstwo tajemnic, czyli Orphan Black na BBC HD

Wszyscy o tym czasami marzymy – na chwile stać się kimś innym. Tyle że większość z nas na tym poprzestaje. Inaczej ma się sprawa niejakiej Sarah z nowego serialu Orphan Black na BBC HD.

Sarah właśnie wyrwała się z nieudanego związku. Ale były chłopak to nie jedyne zmartwienie, jakie ma na głowie. Kiedy więc na jej oczach dziwnie podobna nieznajoma popełnia samobójstwo, Sarah wykorzystuje okazję. Przyjmuje tożsamość martwej kobiety i wybiera pieniądze z jej konta bankowego. Okazuje się jednak, że w ten sposób wpada z deszczu pod rynnę i ściąga na siebie nowe kłopoty. Seria tajemniczych zdarzeń doprowadza ją do przerażającego odkrycia: jest klonem! 

Na dodatek kobiet takich jak ona jest więcej. Wszystkie mają to samo DNA, ale zostały wychowane w bardzo różnych środowiskach.

Zaciekawieni? Zapraszamy na premierowy odcinek już dziś o 22:00 na BBC HD

Przeczytaj także

  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
  • 6 października 2023

    OKNO OTWARTE: Czas, by zadbać o siebie przez cały miesiąc

    Jeśli spędzać jesień, to tylko w przyjemny sposób. Aż do 31.10.2023 oddajemy Wam do dyspozycji okno otwarte, dzięki któremu macie pewność, że zadbacie o siebie i jakość swojego odpoczynku po ciężkim dniu.
Chat