Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

13 października 2015

INEA dla seniora

INEA dla seniora

Wesołe jest życie staruszka – śpiewał Wiesław Michnikowski. INEA sprawia, że życie seniora jest na dodatek INteresujące. W ramach V edycji Senioralni.Poznań zapraszamy wszystkich fanów Lecha i piłki nożnej do zwiedzania INEA stadionu. 

Szatnia piłkarska, sala konferencyjna, tunel piłkarski, boisko z ławkami rezerwowymi – to miejsca, które na własne oczy będą mogli zobaczyć seniorzy podczas zwiedzania INEA stadionu. Do wyboru są dwa dni: środa 14 października oraz wtorek 20 października. Trasa wycieczki została zaplanowana również z myślą o niepełnosprawnych. Na ulicę Bułgarską 17, a dokładnie przed sklep Lecha, zapraszamy 10 minut przed planowanym startem wycieczki. Zwiedzanie stadionu będzie możliwe o 10.30, 12.00, 14.00, 16.00, 17.30, 19.00. Udział w wycieczce jest bezpłatny.

Jeśli jesteś seniorem i z jakiegoś powodu nie możesz wziąć udziału w wycieczce, zapraszamy przed telewizor. Kamera stacji Lech TV wyjątkowo często przebywa na INEA stadionie. Zapoznaj się z naszą ofertą, którą przygotowaliśmy specjalnie dla seniorów.

Przeczytaj także

  • 19 lipca 2023

    INEA Oficjalny Sponsor Fortuna I Liga

    INEA oficjalnie podpisała roczną umowę sponsorską z Fortuna I Liga. Podstawą współpracy będą projekty kierowane do kibiców pierwszoligowych klubów.
  • 1 czerwca 2023

    OKNO OTWARTE: Dzieciaki Rządzą Telewizją do 30 czerwca 2023!

    Wszyscy uwielbiamy bajki. W INEA ich nigdy nie zabraknie! I mali i duzi w czerwcu bawią się, jak szaleni przed telewizorami!
Chat