Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

10 kwietnia 2024

JESZCZE WIĘCEJ SPORTOWYCH EMOCJI!

Fanatycy sportu i sezonowi oglądacze! Mamy dla Was dobre wieści. Już 10 kwietnia w INEA pojawią się trzy nowe kanały sportowe!


CANAL+ NOW to kanał wykorzystywany do transmisji sportowych, których nadawanie pokrywa się z innymi wydarzeniami „live” na: CANAL+ PREMIUM, CANAL+ SPORT oraz CANAL+ SPORT2. Na antenie CANAL+ NOW obejrzysz: LaLiga EA SPORTS, Ligue 1 Uber Eats czy NBA.


Z kolei CANAL+ SPORT 3 i CANAL+ SPORT 4 to dwa kanały w pełni poświęcone PKO BANK POLSKI EKSTRAKLASIE. Dzięki nim będziesz śledzić wszystkie mecze „na żywo” i poznasz autorskie magazyny ligowe, takie jak: „Liga+” i „Liga+ Extra”, w których usłyszysz opinie najlepszych ekspertów.


Możecie więc spać spokojnie – żadne sportowe wydarzenie nie umknie już Waszej uwadze. Co najlepsze: nowe kanały są dostępne dla klientów INEA, posiadających pakiet CANAL+, bez dodatkowych kosztów! A jeśli jeszcze nie macie pakietu, ale chcecie być na bieżąco ze sportowymi emocjami, zamówcie go już dziś: zadzwoń 730 20 20 20 lub napisz na Live Chacie na inea.pl.

Przeczytaj także

  • 29 marca 2024

    Koszyk pełen niespodzianek! Dodatkowe kanały za free

    Na święta i po świętach mamy dla Was wielkanocne niespodzianki od zajączka! Na świąteczny seans polecają się kanały w otwartym dostępie!
  • 14 grudnia 2023

    OKNO OTWARTE: DZIECIAKI RZADZĄ TELEWIZJĄ DO 6 STYCZNIA

    Na ten zimowy czas dla wszystkich użytkowników telewizji INEA mamy wspaniały prezent: 22 kanały w bezpłatnym dostępie aż do 6 stycznia! A to wszystko w ramach naszego cyklicznego OKNA OTWARTEGO: Dzieciaki rządzą telewizją.
Chat