Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

2 listopada 2022

KINOMANIAK – OKNO OTWARTE NA WYBRANE KANAŁY!

W INEA przez cały listopad każdy może zostać krytykiem filmowym! Dla naszych klientów uruchamiamy OKNO OTWARTE: KINOMANIAK. Co to oznacza? Wybrane kanały będą dostępne dla każdego z telewizją HIWAY, niezależnie od pakietu.

Użytkownicy telewizji HIWAY od 1 do 30 listopada mogą oglądać bez dodatkowych opłat następujące kanały: BBC First, BBC Brit, AMC, wszystkie kanały z paczki FILMBOX (FilmBox Arthouse, FilmBox Extra HD, FilmBox Family, FilmBox Premium HD, FilmBox Action), Kino Polska, Kino TV, Paramount Channel, FOX.

Dla kinomaniaków przygotowaliśmy szereg atrakcji – w tym także konkursy. Zachęcamy do obserwowania naszego fanpage’a, aby być na bieżąco z wszystkimi informacjami.

Chcesz mieść pewność, że te kanały zostaną z Tobą na zawsze? Zadzwoń jeszcze dziś: 61 223 82 22.

Przeczytaj także

  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
  • 6 października 2023

    OKNO OTWARTE: Czas, by zadbać o siebie przez cały miesiąc

    Jeśli spędzać jesień, to tylko w przyjemny sposób. Aż do 31.10.2023 oddajemy Wam do dyspozycji okno otwarte, dzięki któremu macie pewność, że zadbacie o siebie i jakość swojego odpoczynku po ciężkim dniu.
Chat