Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

25 stycznia 2016

KONKURS INEA ORAZ VOX MUSIC TV

Zapraszamy do udziału we wspólnym konkursie Karnawał z MUSIC VOX TV. Do wygrania są tablety Samsung Galaxy Tab oraz zestawy gadżetów VOX Music TV. Program VOX Music TV jest dostępny w reemisji promocyjnej, w pakietach: Oszczędnym, Standard HD oraz Super HD.

Sprzedajemy telewizję, a telewizja to przede wszystkim rozrywka. Właśnie dlatego razem z VOX MUSIC TV próbujemy włączyć widzów oraz internautów do wspólnej zabawy – mówi Michał Korzeniewski, Dyrektor Marketingu INEA.

Konkurs potrwa do 7 lutego. Regulamin oraz szczegóły konkursu na naszym profilu facebookowym.

VOX Music TV to kanał muzyczno-rozrywkowy, obecny na rynku telewizyjnym od 28 kwietnia 2014 roku. Nadaje największe hity dyskotekowe  lat 80. i 90., a także italo disco, euro dance oraz disco polo. W ramówce stacji znajdują się programy poświęcone gwiazdom muzyki, listy przebojów, bloki tematyczne prezentujące poszczególne gatunki muzyczne, historie zespołów i wykonawców, a także informacje z zakresu rozrywki i kultury masowej. Nadawcą VOX Music TV jest spółka Lemon Records, działająca w ramach Grupy ZPR Media.

 

Przeczytaj także

  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
  • 6 października 2023

    OKNO OTWARTE: Czas, by zadbać o siebie przez cały miesiąc

    Jeśli spędzać jesień, to tylko w przyjemny sposób. Aż do 31.10.2023 oddajemy Wam do dyspozycji okno otwarte, dzięki któremu macie pewność, że zadbacie o siebie i jakość swojego odpoczynku po ciężkim dniu.
Chat