Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

25 stycznia 2016

KONKURS INEA ORAZ VOX MUSIC TV

Zapraszamy do udziału we wspólnym konkursie Karnawał z MUSIC VOX TV. Do wygrania są tablety Samsung Galaxy Tab oraz zestawy gadżetów VOX Music TV. Program VOX Music TV jest dostępny w reemisji promocyjnej, w pakietach: Oszczędnym, Standard HD oraz Super HD.

Sprzedajemy telewizję, a telewizja to przede wszystkim rozrywka. Właśnie dlatego razem z VOX MUSIC TV próbujemy włączyć widzów oraz internautów do wspólnej zabawy – mówi Michał Korzeniewski, Dyrektor Marketingu INEA.

Konkurs potrwa do 7 lutego. Regulamin oraz szczegóły konkursu na naszym profilu facebookowym.

VOX Music TV to kanał muzyczno-rozrywkowy, obecny na rynku telewizyjnym od 28 kwietnia 2014 roku. Nadaje największe hity dyskotekowe  lat 80. i 90., a także italo disco, euro dance oraz disco polo. W ramówce stacji znajdują się programy poświęcone gwiazdom muzyki, listy przebojów, bloki tematyczne prezentujące poszczególne gatunki muzyczne, historie zespołów i wykonawców, a także informacje z zakresu rozrywki i kultury masowej. Nadawcą VOX Music TV jest spółka Lemon Records, działająca w ramach Grupy ZPR Media.

 

Przeczytaj także

  • 10 kwietnia 2024

    JESZCZE WIĘCEJ SPORTOWYCH EMOCJI!

    Fanatycy sportu i sezonowi oglądacze! Mamy dla Was dobre wieści
  • 29 marca 2024

    Koszyk pełen niespodzianek! Dodatkowe kanały za free

    Na święta i po świętach mamy dla Was wielkanocne niespodzianki od zajączka! Na świąteczny seans polecają się kanały w otwartym dostępie!
Chat