Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

22 stycznia 2016

LUX MED DLA KLIENTA INEA

Chcesz mieć zapewniony szybki dostęp do kompleksowej opieki medycznej? Chcesz korzystać z profesjonalnej i wysokiej klasy obsługi medycznej? Teraz masz taką możliwość. Jeśli korzystasz z Internetu lub telewizji od INEA, to od dziś możesz też u nas wykupić prywatną opiekę medyczną w atrakcyjnej cenie.

Ruszyła sprzedaż dodatkowej usługi, jaką jest „Opieka Medyczna LUX MED". W ramach oferty do wyboru masz cztery pakiety: Pełny, Partnerski, Rodzinny, Senior.

Dzięki naszej nowej usłudze będziesz mógł skorzystać z prywatnej opieki medycznej w Wielkopolsce oraz na terenie całego kraju. Do Twojej dyspozycji będzie ponad 4000 lekarzy. Wizytę u lekarza zarezerwujesz przez telefon, komputer lub tablet, a po wyniki badań nie będziesz musiał fatygować się do placówki – wystarczy, że zalogujesz się na stronie internetowej. Nie masz głowy do terminów? To również nie problem, bo LUX MED wyśle Ci przypominający SMS o umówionych wizytach.

 Klienci INEA w całym kraju mają dostęp do 88 własnych placówek oraz blisko 800 placówek współpracujących. Pacjentami opiekuje się ponad 4000 lekarzy 40 specjalizacji oraz ponad 1300 pielęgniarek. W Wielkopolsce pacjenci mogą zgłaszać się do ponad 100 przychodni partnerskich.

Zapoznaj się z naszą ofertą „Opieki Medycznej LUX MED". Sprawdź, do której placówki masz najbliżej.

Przeczytaj także

  • 10 kwietnia 2024

    JESZCZE WIĘCEJ SPORTOWYCH EMOCJI!

    Fanatycy sportu i sezonowi oglądacze! Mamy dla Was dobre wieści
  • 29 marca 2024

    Koszyk pełen niespodzianek! Dodatkowe kanały za free

    Na święta i po świętach mamy dla Was wielkanocne niespodzianki od zajączka! Na świąteczny seans polecają się kanały w otwartym dostępie!
Chat