Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

22 stycznia 2016

LUX MED DLA KLIENTA INEA

Chcesz mieć zapewniony szybki dostęp do kompleksowej opieki medycznej? Chcesz korzystać z profesjonalnej i wysokiej klasy obsługi medycznej? Teraz masz taką możliwość. Jeśli korzystasz z Internetu lub telewizji od INEA, to od dziś możesz też u nas wykupić prywatną opiekę medyczną w atrakcyjnej cenie.

Ruszyła sprzedaż dodatkowej usługi, jaką jest „Opieka Medyczna LUX MED". W ramach oferty do wyboru masz cztery pakiety: Pełny, Partnerski, Rodzinny, Senior.

Dzięki naszej nowej usłudze będziesz mógł skorzystać z prywatnej opieki medycznej w Wielkopolsce oraz na terenie całego kraju. Do Twojej dyspozycji będzie ponad 4000 lekarzy. Wizytę u lekarza zarezerwujesz przez telefon, komputer lub tablet, a po wyniki badań nie będziesz musiał fatygować się do placówki – wystarczy, że zalogujesz się na stronie internetowej. Nie masz głowy do terminów? To również nie problem, bo LUX MED wyśle Ci przypominający SMS o umówionych wizytach.

 Klienci INEA w całym kraju mają dostęp do 88 własnych placówek oraz blisko 800 placówek współpracujących. Pacjentami opiekuje się ponad 4000 lekarzy 40 specjalizacji oraz ponad 1300 pielęgniarek. W Wielkopolsce pacjenci mogą zgłaszać się do ponad 100 przychodni partnerskich.

Zapoznaj się z naszą ofertą „Opieki Medycznej LUX MED". Sprawdź, do której placówki masz najbliżej.

Przeczytaj także

  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
  • 6 października 2023

    OKNO OTWARTE: Czas, by zadbać o siebie przez cały miesiąc

    Jeśli spędzać jesień, to tylko w przyjemny sposób. Aż do 31.10.2023 oddajemy Wam do dyspozycji okno otwarte, dzięki któremu macie pewność, że zadbacie o siebie i jakość swojego odpoczynku po ciężkim dniu.
Chat