Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

3 grudnia 2015

Nagi Instynkt Przetrwania w Discovery w oknie otwartym

NAGI INSTYNKT PRZETRWANIA
nowa seria: poniedziałek 21.40

Co się stanie, jeśli parę nagich ludzi zostawimy w kompletnej dziczy, w odległym zakątku świata? Po sukcesach pierwszej serii Discovery zaprasza na kolejne spotkania z trójką par nieznanych sobie ludzi, którzy zostaną porzuceni w odludnym miejscu, gdzie będą narażeni nie tylko na niezwykle ekstremalne warunki klimatyczne, ale będą musieli również pokonać własne słabości.

Pozostawieni sami sobie, bez jedzenia, wody i ubrania, muszą przeżyć 21 dni. Mogą zabrać ze sobą tylko jeden wybrany przedmiot. Dzielni poszukiwacze przygód, po szybkim zapoznaniu się ze sobą i środowiskiem, w którym przyszło im przetrwać, muszą zacząć działać i podejmować kluczowe decyzje. Czy zdadzą się wyłącznie na swój instynkt? Czy uda im się wykorzystać techniki przetrwania? Jakie szanse na przeżycie ma para nagich nieznajomych, która znajdzie się w jednym z najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata? Kto wygra to starcie, człowiek czy bezwzględna natura? 

Przeczytaj także

  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
  • 6 października 2023

    OKNO OTWARTE: Czas, by zadbać o siebie przez cały miesiąc

    Jeśli spędzać jesień, to tylko w przyjemny sposób. Aż do 31.10.2023 oddajemy Wam do dyspozycji okno otwarte, dzięki któremu macie pewność, że zadbacie o siebie i jakość swojego odpoczynku po ciężkim dniu.
Chat