Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

3 grudnia 2015

Nagi Instynkt Przetrwania w Discovery w oknie otwartym

NAGI INSTYNKT PRZETRWANIA
nowa seria: poniedziałek 21.40

Co się stanie, jeśli parę nagich ludzi zostawimy w kompletnej dziczy, w odległym zakątku świata? Po sukcesach pierwszej serii Discovery zaprasza na kolejne spotkania z trójką par nieznanych sobie ludzi, którzy zostaną porzuceni w odludnym miejscu, gdzie będą narażeni nie tylko na niezwykle ekstremalne warunki klimatyczne, ale będą musieli również pokonać własne słabości.

Pozostawieni sami sobie, bez jedzenia, wody i ubrania, muszą przeżyć 21 dni. Mogą zabrać ze sobą tylko jeden wybrany przedmiot. Dzielni poszukiwacze przygód, po szybkim zapoznaniu się ze sobą i środowiskiem, w którym przyszło im przetrwać, muszą zacząć działać i podejmować kluczowe decyzje. Czy zdadzą się wyłącznie na swój instynkt? Czy uda im się wykorzystać techniki przetrwania? Jakie szanse na przeżycie ma para nagich nieznajomych, która znajdzie się w jednym z najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata? Kto wygra to starcie, człowiek czy bezwzględna natura? 

Przeczytaj także

  • 10 kwietnia 2024

    JESZCZE WIĘCEJ SPORTOWYCH EMOCJI!

    Fanatycy sportu i sezonowi oglądacze! Mamy dla Was dobre wieści
  • 29 marca 2024

    Koszyk pełen niespodzianek! Dodatkowe kanały za free

    Na święta i po świętach mamy dla Was wielkanocne niespodzianki od zajączka! Na świąteczny seans polecają się kanały w otwartym dostępie!
Chat