Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

25 listopada 2015

Najlepsze filmy na Święta z HBO w prezencie

Bądź IN na Święta i korzystaj z prezentów od INEA! Aż dwa miesiące z pakietem HBO Max HD bez opłat.

Zamów HBO i oglądaj najlepsze filmy na Święta!

Zamów usługę 

W HBO czekają na Was najlepsze Holywoodzkie produkcje (Strażnicy Galaktyki), duża dawka humoru i kina familijnego (Spongebob: Na suchym lądzie, Dzwoneczek i bestia z Nibylandii), najlepszych seriali (takich jak polski Pakt), a także poruszających dokumentów (Nadejdą lepsze czasy).

Pakiet HBO Max HD obejmuje 6 kanałów: HBO, HBO HD, HBO2, HBO2 HD, HBO Comedy, HBO Comedy HD. Poza tym obejmuje dostęp do serwisów HBO GO oraz HBO OD.

HBO to kanał hitów filmowych i najlepszych seriali. Najsłynniejsze gwiazdy w największych hollywoodzkich produkcjach. HBO to ekskluzywna rozrywka przez całą dobę.

HBO2 to możliwość ponownego obejrzenia najlepszych filmów, kultowych seriali i kontrowersyjnych dokumentów. Zróżnicowanie to znak firmowy kanału HBO2.

HBO Comedy to najzabawniejszy kanał z pakietu HBO. HBO Comedy to najlepsze hollywoodzkie i światowe komedie, a także znakomite seriale komediowe. HBO Comedy 7 dni w tygodniu, 18 godzin na dobę, bez reklam.

HBO OD umożliwia widzom oglądanie wybranych pozycji programowych w dogodnym dla nich czasie na dekoderze. Oferta obejmuje największe hity filmowe, kultowe seriale HBO oraz kontrowersyjne dokumenty.

HBO GO to internetowy serwis wideo na żądanie. Znajdziesz tam ponad 500 filmów, 70 seriali i 190 dokumentów. W HBO GO filmy i seriale oglądasz, gdzie chcesz i kiedy chcesz - na komputerze, tablecie, smartfonie, telewizorze.

Bądź na bieżąco z najlepszym światowym i polskim kinem dzięki pakietowi HBO Max HD.

Przeczytaj także

  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
  • 6 października 2023

    OKNO OTWARTE: Czas, by zadbać o siebie przez cały miesiąc

    Jeśli spędzać jesień, to tylko w przyjemny sposób. Aż do 31.10.2023 oddajemy Wam do dyspozycji okno otwarte, dzięki któremu macie pewność, że zadbacie o siebie i jakość swojego odpoczynku po ciężkim dniu.
Chat