Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

25 listopada 2015

Najlepsze filmy na Święta z HBO w prezencie

Bądź IN na Święta i korzystaj z prezentów od INEA! Aż dwa miesiące z pakietem HBO Max HD bez opłat.

Zamów HBO i oglądaj najlepsze filmy na Święta!

Zamów usługę 

W HBO czekają na Was najlepsze Holywoodzkie produkcje (Strażnicy Galaktyki), duża dawka humoru i kina familijnego (Spongebob: Na suchym lądzie, Dzwoneczek i bestia z Nibylandii), najlepszych seriali (takich jak polski Pakt), a także poruszających dokumentów (Nadejdą lepsze czasy).

Pakiet HBO Max HD obejmuje 6 kanałów: HBO, HBO HD, HBO2, HBO2 HD, HBO Comedy, HBO Comedy HD. Poza tym obejmuje dostęp do serwisów HBO GO oraz HBO OD.

HBO to kanał hitów filmowych i najlepszych seriali. Najsłynniejsze gwiazdy w największych hollywoodzkich produkcjach. HBO to ekskluzywna rozrywka przez całą dobę.

HBO2 to możliwość ponownego obejrzenia najlepszych filmów, kultowych seriali i kontrowersyjnych dokumentów. Zróżnicowanie to znak firmowy kanału HBO2.

HBO Comedy to najzabawniejszy kanał z pakietu HBO. HBO Comedy to najlepsze hollywoodzkie i światowe komedie, a także znakomite seriale komediowe. HBO Comedy 7 dni w tygodniu, 18 godzin na dobę, bez reklam.

HBO OD umożliwia widzom oglądanie wybranych pozycji programowych w dogodnym dla nich czasie na dekoderze. Oferta obejmuje największe hity filmowe, kultowe seriale HBO oraz kontrowersyjne dokumenty.

HBO GO to internetowy serwis wideo na żądanie. Znajdziesz tam ponad 500 filmów, 70 seriali i 190 dokumentów. W HBO GO filmy i seriale oglądasz, gdzie chcesz i kiedy chcesz - na komputerze, tablecie, smartfonie, telewizorze.

Bądź na bieżąco z najlepszym światowym i polskim kinem dzięki pakietowi HBO Max HD.

Przeczytaj także

  • 10 kwietnia 2024

    INEA z kolejną nagrodą w konkursie Loyalty Heroes

    W tym roku jury przyznało jej nagrodę w kategorii The Best Customer – Centric Solution, doceniając aplikację INEA i jej funkcjonalności – Zarządzanie WiFi oraz Wsparcie Techniczne.
  • 10 kwietnia 2024

    JESZCZE WIĘCEJ SPORTOWYCH EMOCJI!

    Fanatycy sportu i sezonowi oglądacze! Mamy dla Was dobre wieści
Chat