Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

19 sierpnia 2015

Najlepsze kino akcji i seriale tylko w INEA!

Od dziś w telewizji INEA dostępne są wszystkie programy z portfolio AXN. Klienci posiadający pakiet Standard HD i wyższy mogą bez żadnych dodatkowych opłat oglądać kanał AXN HD, a klienci z pakietem Super HD – kanał AXN Spin HD. Dodatkowo programy AXN White oraz AXN Black, które do tej pory były w pakietach tematycznych znajdą się w pakiecie Super HD.

To nie koniec dobrych wiadomości! Do końca września programy AXN Spin HD (pozycja EPG 118), AXN White (pozycja EPG 125) i AXN Black (pozycja EPG 126) mogą oglądać w oknie otwartym również klienci pakietów Standard SD i Standard HD.

AXN to wielokrotnie nagradzane, najchętniej oglądane seriale, wyselekcjonowane filmy akcji i komedie, kino amerykańskie, jak i produkcje europejskie. Kanał proponuje bardzo zróżnicowaną ofertę seriali kryminalnych, obyczajowych, przygodowych oraz sensacyjnych. Obecnie w AXN można zobaczyć takie hity jak: Hannibal, Czarna lista, Elementary, Agenci NCIS, Zabójcze umysły i wiele innych.

AXN White to angażujące i intrygujące kino amerykańskie i europejskie, najnowsze znane i lubiane propozycje serialowe i filmowe takie jak Outlander, Biała królowa, Skandal, Grand hotel, Zaklinacze koni czy Nastoletnia Maria Stuart.

AXN Black to kanał oferujący mocne oblicze akcji, propozycje serialowo-filmowe przyprawiające o gęsią skórkę. Kino, gdzie prawdziwi bohaterowie wywołują silne emocje. Spartakus, Justified: Bez przebaczenia, Spartakus, Falco, Almost human to tylko niektóre pozycje z oferty programowej.

AXN Spin jest w Polsce czwartym z kolei kanałem z rodziny AXN. Oferta kanału skierowana jest do młodych widzów aktywnie użytkujących media. Stałymi pozycjami w paśmie są takie seriale jak: Teen wolf: Nastoletni wilkołak, Przygody Merlina, 90210, Dragon Ball Z, Naruto oraz utrzymany w konwencji znanej polskim widzom kreskówkiFamily Guy serial American Dad! Na antenie nie brakuje również typowo dziewczęcych tematów poruszanych w najbardziej znanych serialach takich jak Plotkara, Tajemnice Smallville, Zaklinacze koni a także trzymających w napięciu Słodkich Kłamstewkach.

Przeczytaj także

  • 10 kwietnia 2024

    JESZCZE WIĘCEJ SPORTOWYCH EMOCJI!

    Fanatycy sportu i sezonowi oglądacze! Mamy dla Was dobre wieści
  • 29 marca 2024

    Koszyk pełen niespodzianek! Dodatkowe kanały za free

    Na święta i po świętach mamy dla Was wielkanocne niespodzianki od zajączka! Na świąteczny seans polecają się kanały w otwartym dostępie!
Chat