Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

23 marca 2016

NAJWIĘKSZE STARCIE WIOSNY: ADAMEK VS MOLINA!

Oglądaj na żywo najlepsze bokserskie ciosy w INEA! Drugiego kwietnia w krakowskiej Turon Arenie odbędzie się kolejna gala Polsat Boxing Night. Podczas tego wieczoru zobaczymy 6 zawodowych pojedynków, ale największym wydarzeniem będzie oczywiście walka Tomasza Adamka i Erica Moliny! Ruszyła sprzedaż odpłatnego dostępu do gali!

Tomasz „Góral" Adamek to były mistrz świata w kategoriach półciężkiej i junior ciężkiej, pretendent do tytułu w wadze ciężkiej i jedyny Polak w historii nagrodzony pasem magazynu The Ring. Eric Molina - Teksańczyk z meksykańskimi korzeniami -  dziewięć miesięcy temu boksował o pas mistrzowski WBC z pogromcą Artura Szpilki - Deontayem Wilderem. Molina walkę przegrał, ale w 3 rundzie był bliski znokautowania mistrza.

Zwycięzca walki wieczoru na Polsat Boxing Night – Final Call znajdzie się wysoko w rankingu IBF i jest wielce prawdopodobne, że dostanie szansę walki o pas mistrza świata! Dla 39-letniego Adamka to naprawdę ostatni dzwonek!

Oprócz Adamka i Moliny tego wieczoru rękawice skrzyżują również:

Ewa Brodnicka z Anitą Torti w kategorii lekkiej, Rafał Jackiewicz z Michałem Syrowatką w kategorii półśredniej, Eric Fields z Mateuszem Masternakiem w kategorii junior ciężkiej, Andrzej Wawrzyk z Marcinem Rekowskim w wadze ciężkiej, Michał Cieślak z Francisco Palacios w kategorii junior ciężkiej.

Zapowiada się zatem wieczór pełen emocji, przed telewizory zapraszamy od 18.30. Walkę zobaczysz w wersji HD na kanale 900 lub SDna kanale 901.

 

ZAMÓW dostęp do walk w usłudze Pay-Per-View poprzez:

 • stronę internetową moja.inea.pl
 • dzwoniąc pod numer 61 225 99 99
 • wysyłając SMS na nr 531 777 888 o treści BOX01.  i numer karty dekodera (treść sms i numer karty dekodera rozdzielone kropką np. BOX01.01234567891)

Taniej tylko do piątku (1 kwietnia) - 34,90 zł

W dniu walki (2 kwietnia) - 39,90 zł

Przeczytaj także

 • 20 czerwca 2024

  Pierwsze półrocze INEA z pięcioma nagrodami

  Rok 2024 pokazuje, że INEA jest coraz bardziej widoczna na rynku dostaw usług światłowodowych i coraz bardziej doceniana. W pierwszym półroczu zdobyliśmy aż pięć statuetek w różnych ogólnopolskich konkursach i plebiscytach.
 • 22 kwietnia 2024

  INEA z kolejną nagrodą w konkursie Loyalty Heroes

  W tym roku jury przyznało jej nagrodę w kategorii The Best Customer – Centric Solution, doceniając aplikację INEA i jej funkcjonalności – Zarządzanie WiFi oraz Wsparcie Techniczne.
Chat