Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

1 września 2021

Nowe kanały w INEA i podwójne OKNO OTWARTE we wrześniu!

W INEA rozpoczynamy nowy miesiąc w najlepszym stylu. Mamy kilka nowości oraz niespodzianek, które przygotowaliśmy z myślą o naszych klientach.


• Od 1 września kanał Superstacja to Wydarzenia 24. W ramówce nadal najważniejsze informacje z kraju i ze świata.
• Do naszej oferty telewizyjnej dołącza nowy program - TeenNick, który debiutuje w Polsce! TeenNick to kanał wypełniony serialami i filmami fabularnymi dla młodzieży, nadawany w jakości HD w języku polskim.


ALE TO NIE KONIEC ATRAKCJI! We wrześniu uruchamiamy aż dwa OKNA OTWARTE: „Powrót do szkoły” oraz „Klasyka wiecznie żywa”!


• Do 12 września zapraszamy widzów do świata najlepszych kinowych produkcji z kanałami FilmBox Action, Filmbox Arthouse, FilmBox Extra HD, FilmBox Premium HD, FilmBox Family.

Nie przegap: 5 września o 21:00 na kanale FilmBox Premium HD premiery oscarowego hitu Bohemian Rhapsody (historia zespołu Queen z Rami Malek w roli niezwykle utalentowanego, ale i kontrowersyjnego Freddiego Mercury’ego).


• Do 30 września mamy gratkę dla dzieciaków i całych rodzin. Nickelodeon, Nick Jr. Nicktoons, NickMusic oraz nowość u nas - TeenNick bez dodatkowych opłat dla każdego.


Szykuje nam się miesiąc wypełniony cudownymi emocjami… prosto z Twojej kanapy.

Przeczytaj także

  • 14 grudnia 2023

    OKNO OTWARTE: DZIECIAKI RZADZĄ TELEWIZJĄ DO 6 STYCZNIA

    Na ten zimowy czas dla wszystkich użytkowników telewizji INEA mamy wspaniały prezent: 22 kanały w bezpłatnym dostępie aż do 6 stycznia! A to wszystko w ramach naszego cyklicznego OKNA OTWARTEGO: Dzieciaki rządzą telewizją.
  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
Chat