Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

1 września 2021

Nowe kanały w INEA i podwójne OKNO OTWARTE we wrześniu!

W INEA rozpoczynamy nowy miesiąc w najlepszym stylu. Mamy kilka nowości oraz niespodzianek, które przygotowaliśmy z myślą o naszych klientach.


• Od 1 września kanał Superstacja to Wydarzenia 24. W ramówce nadal najważniejsze informacje z kraju i ze świata.
• Do naszej oferty telewizyjnej dołącza nowy program - TeenNick, który debiutuje w Polsce! TeenNick to kanał wypełniony serialami i filmami fabularnymi dla młodzieży, nadawany w jakości HD w języku polskim.


ALE TO NIE KONIEC ATRAKCJI! We wrześniu uruchamiamy aż dwa OKNA OTWARTE: „Powrót do szkoły” oraz „Klasyka wiecznie żywa”!


• Do 12 września zapraszamy widzów do świata najlepszych kinowych produkcji z kanałami FilmBox Action, Filmbox Arthouse, FilmBox Extra HD, FilmBox Premium HD, FilmBox Family.

Nie przegap: 5 września o 21:00 na kanale FilmBox Premium HD premiery oscarowego hitu Bohemian Rhapsody (historia zespołu Queen z Rami Malek w roli niezwykle utalentowanego, ale i kontrowersyjnego Freddiego Mercury’ego).


• Do 30 września mamy gratkę dla dzieciaków i całych rodzin. Nickelodeon, Nick Jr. Nicktoons, NickMusic oraz nowość u nas - TeenNick bez dodatkowych opłat dla każdego.


Szykuje nam się miesiąc wypełniony cudownymi emocjami… prosto z Twojej kanapy.

Przeczytaj także

  • 1 czerwca 2023

    OKNO OTWARTE: Dzieciaki Rządzą Telewizją do 30 czerwca 2023!

    Wszyscy uwielbiamy bajki. W INEA ich nigdy nie zabraknie! I mali i duzi w czerwcu bawią się, jak szaleni przed telewizorami!
  • 28 kwietnia 2023

    Awaria dekoderów TV ADB3831 i ADB5810

    Jeśli odnotowałeś problem z telewizją i chcesz przywrócić do niej dostęp [dotyczy to dekoderów ADB3831 i ADB5810]: Wejdź w menu, przejdź do sekcji „instalacja”, następnie „szukanie kanałów” i wybierz opcję „przeinstaluj listę kanałów”. PIN: 1234.
Chat