Obsługa
Aktualności INEA

1 września 2021

Nowe kanały w INEA i podwójne OKNO OTWARTE we wrześniu!

W INEA rozpoczynamy nowy miesiąc w najlepszym stylu. Mamy kilka nowości oraz niespodzianek, które przygotowaliśmy z myślą o naszych klientach.


• Od 1 września kanał Superstacja to Wydarzenia 24. W ramówce nadal najważniejsze informacje z kraju i ze świata.
• Do naszej oferty telewizyjnej dołącza nowy program - TeenNick, który debiutuje w Polsce! TeenNick to kanał wypełniony serialami i filmami fabularnymi dla młodzieży, nadawany w jakości HD w języku polskim.


ALE TO NIE KONIEC ATRAKCJI! We wrześniu uruchamiamy aż dwa OKNA OTWARTE: „Powrót do szkoły” oraz „Klasyka wiecznie żywa”!


• Do 12 września zapraszamy widzów do świata najlepszych kinowych produkcji z kanałami FilmBox Action, Filmbox Arthouse, FilmBox Extra HD, FilmBox Premium HD, FilmBox Family.

Nie przegap: 5 września o 21:00 na kanale FilmBox Premium HD premiery oscarowego hitu Bohemian Rhapsody (historia zespołu Queen z Rami Malek w roli niezwykle utalentowanego, ale i kontrowersyjnego Freddiego Mercury’ego).


• Do 30 września mamy gratkę dla dzieciaków i całych rodzin. Nickelodeon, Nick Jr. Nicktoons, NickMusic oraz nowość u nas - TeenNick bez dodatkowych opłat dla każdego.


Szykuje nam się miesiąc wypełniony cudownymi emocjami… prosto z Twojej kanapy.

Przeczytaj także

  • 9 września 2021

    Sport na najwyższym poziomie z INEA i ELEVEN SPORTS.

    Dodaj paczkę ELEVEN do swojej telewizji HIWAY i oglądaj relacje z najważniejszych wydarzeń sportowych z całego świata. Formula 1®, LaLiga Santander, Ligue 1, Serie A TIM. Tylko 19,90 PLN bez przywiązywania. W INEA klienci są szefami i decydują, kiedy dodają lub odejmują paczki tematyczne.
  • 1 września 2021

    KSW 63

    W sobotę, 4 września odbędzie się gala KSW 63! W walce wieczoru jeden z najniebezpieczniejszych zawodników w Europie, mistrz w wadze półśredniej Roberto Soldic podejmie niepokonanego w KSW Patrika Kincla. W pojedynku na szczycie wagi średniej medalista igrzysk olimpijskich w zapasach Damian Janikowski, skrzyżuje rękawice z Pawłem Pawlakiem. Przygotujcie się na silne emocje, bo karta walk zapowiada się elektryzująco. Oglądaj KSW 63 w INEA w formule PPV!
Chat