Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

15 stycznia 2016

NOWE ODCINKI TOP GEAR W BBC Brit HD

Kultowy program motoryzacyjny powraca w nowej odsłonie. Od 25 stycznia Top Gear: Największe wyzwania będzie można zobaczyć na kanale BBC Brit HD. Emisję show zaplanowano codziennie od poniedziałku do soboty o godzinie 22.00. Maraton całej serii - 31 stycznia od 14.40 do 22.00. Przypominamy, że program BBC Brit HD jest dostępny bez dodatkowych opłat dla abonentów pakietów Standard SD oraz Standard HD do końca lutego!

Wiernych fanów magazynu z pewnością zaskoczy informacja, że gościnnie w Top Gear wystąpi Matt LeBlanc, znany jako Joey z Przyjaciół. Obecność Matt’a nie jest przypadkowa. Jest on bowiem nie tylko wielkim fanem programu, ale zawodnikiem, który osiągnął najlepszy czas na torze Top Gear w ramach celebryckich rywalizacji „Samochód za Rozsądną Cenę”.

To jednak nie koniec niespodzianek. Gospodarzem programu został Chris Evans, który zaprezentuje widzom kompilację najciekawszych wyścigów Clarksona, Hammonda i Maya z ostatnich 13 lat programu.

Przypomnimy sobie, jak Clarkson, Hammond i May postanowili ścigać się z południa Anglii na południe Francji, przy czym Jeremy zasiadł za kierownicą nowego Astona Martina DB9, a Richard i James zaryzykowali skorzystanie z transportu publicznego. Zobaczymy Jeremiego ścigającego się Nissanem GT-R z japońską koleją Shinkansen, która osiąga prędkość nawet do 405 km/h. Przekonamy się też, czy w wyścigu na trasie Londyn Monte Carlo ten sam Aston Martin DB9 ma szanse na wygraną z liniami kolejowymi Eurostar, a James May sprawdzi czy szybciej można przewieźć trufle z Alby we Włoszech do Londynu awionetką Cessna czy Bugatti Veyron. Swoją szansę na przejażdżkę tym przepięknym autem w końcu, jako ostatni, dostanie też Hammond, tylko czy myśliwiec Eurofighter Typhoon jako przeciwnik to aby nie zbyt duże wyzwanie?

Przeczytaj także

  • 10 kwietnia 2024

    JESZCZE WIĘCEJ SPORTOWYCH EMOCJI!

    Fanatycy sportu i sezonowi oglądacze! Mamy dla Was dobre wieści
  • 29 marca 2024

    Koszyk pełen niespodzianek! Dodatkowe kanały za free

    Na święta i po świętach mamy dla Was wielkanocne niespodzianki od zajączka! Na świąteczny seans polecają się kanały w otwartym dostępie!
Chat