Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

2 lutego 2022

OD 8 MARCA HBO GO ZAMIENIA SIĘ W HBO MAX!

Dobra wiadomość dla wszystkich posiadaczy pakietu HBO + HBO GO w INEA: od 8 marca HBO GO zmienia się w HBO Max. Zmiana dla klientów INEA nastąpi automatycznie.

HBO Max to serwis streamingowy koncernu WarnerMedia, zastępujący platformę HBO GO. HBO Max zaoferuje użytkownikom najwyższej jakości rozrywkę, w tym produkcje, za które odpowiadają ulubione przez widzów marki WarnerMedia, takie jak Warner Bros, HBO, DC, Cartoon Network, Max Original i wiele innych.

HBO Max dostępny będzie na wielu urządzeniach oraz aplikacjach, w tym Smart TV (Samsung, LG oraz Android TV™), poprzez Apple TV 4K i Google Chromecast™, konsole do gier (PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox One i Xbox Series X|S) czy urządzenia mobilne, tj. smartfony i tablety (iPhone, iPad, iPod Touch oraz urządzenia z systemem Android™), a także na komputerze (za pośrednictwem przeglądarki) na stronie www.hbomax.com.

HBO Max zapewni użytkownikom wzbogacone doświadczenie oglądania w streamingu z nowymi rozwiązaniami i funkcjami. Będą wśród nich:

1. możliwość utworzenia i personalizacji do pięciu profili, dzięki czemu korzystanie z serwisu będzie bardziej dostosowane do preferencji poszczególnych użytkowników,

2. brak limitu dotyczącego liczby urządzeń, z których można korzystać w ramach jednego konta,

3. możliwość korzystania z trzech jednoczesnych streamów,

4. dźwięk przestrzenny 5.1,

5. Dolby Atmos oraz wybrane tytuły w jakości 4K (w zależności od dostępności poszczególnych parametrów danej produkcji).

HBO Max, po raz pierwszy w ramach jednego serwisu, zaoferuje użytkownikom zarówno nowe, jak i te kultowe filmy oraz seriale uznanych światowych marek, takich jak Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network oraz Max Original, w tym filmy Warner Bros. już 45 dni po ich premierze kinowej. Wśród hitów kinowych dostępnych w serwisie HBO Max znajdą się m.in. Matrix Zmartwychwstania, Diuna, King Richard: Zwycięska rodzina oraz Legion Samobójców: The Suicide Squad.*

Życzymy miłych seansów!

*Nie wszystkie tytuły będą dostępne od dnia uruchomienia platformy.

Przeczytaj także

  • 1 czerwca 2022

    OKNO OTWARTE: DZIECIAKI RZĄDZĄ TELEWIZJĄ

    Z okazji Dnia Dziecka wspólnie z naszymi nadawcami uruchamiamy OKNO OTWARTE na kanały dziecięce, pt. Dzieciaki Rządzą Telewizją.
  • 31 maja 2022

    Zmiany dotyczące świadczenia usług roamingu w Unii Europejskiej od dnia 1 lipca 2022 r.

    Uprzejmie informujemy, że w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/920 z dnia 17 maja 2017 r. zmieniającego rozporządzenie (UE) nr 531/2012, z dniem 1 stycznia 2019 r. ulega zmianie opłata dodatkowa za transmisję danych w roamingu w krajach Unii Europejskiej.
Chat