Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

6 października 2023

OKNO OTWARTE: Czas, by zadbać o siebie przez cały miesiąc

Jeśli spędzać jesień, to tylko w przyjemny sposób. Aż do 31.10.2023 oddajemy Wam do dyspozycji okno otwarte, dzięki któremu macie pewność, że zadbacie o siebie i jakość swojego odpoczynku po ciężkim dniu.

Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, od października rusza nowy sezon Miasta Kobiet wraz z nową prowadzącą Ane Piżl, a jeśli oczekujecie emocji, to polecamy cykl "Opowiem Ci o zbrodni".  

Kanały TV dostępne w ramach pasma odkodowanego „Czas dla siebie”: TVN Style, BBC Lifestyle, BBC Earth, National Geographic Wild, History, History 2, Crime&Investigation Polsat.

Nie zapominajcie także o naszych kanałach social media. Na FACEBOOKU będziecie mieli okazję wygrać nagrody przygotowane przez nadawcę. Zapewniamy, jest o co walczyć! 

Wszystkie te programy znajdziecie za darmo w telewizji HIWAY. Niezależnie od pakietu.

Jeśli jeszcze nie jesteś użytkownikiem telewizji HIWAY, zadzwoń na naszą infolinię 730 20 20 lub napisz do nas na LiveChat i zamów usługę.

Przeczytaj także

  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
  • 19 lipca 2023

    INEA Oficjalny Sponsor Fortuna I Liga

    INEA oficjalnie podpisała roczną umowę sponsorską z Fortuna I Liga. Podstawą współpracy będą projekty kierowane do kibiców pierwszoligowych klubów.
Chat