Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

6 października 2023

OKNO OTWARTE: Czas, by zadbać o siebie przez cały miesiąc

Jeśli spędzać jesień, to tylko w przyjemny sposób. Aż do 31.10.2023 oddajemy Wam do dyspozycji okno otwarte, dzięki któremu macie pewność, że zadbacie o siebie i jakość swojego odpoczynku po ciężkim dniu.

Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, od października rusza nowy sezon Miasta Kobiet wraz z nową prowadzącą Ane Piżl, a jeśli oczekujecie emocji, to polecamy cykl "Opowiem Ci o zbrodni".  

Kanały TV dostępne w ramach pasma odkodowanego „Czas dla siebie”: TVN Style, BBC Lifestyle, BBC Earth, National Geographic Wild, History, History 2, Crime&Investigation Polsat.

Nie zapominajcie także o naszych kanałach social media. Na FACEBOOKU będziecie mieli okazję wygrać nagrody przygotowane przez nadawcę. Zapewniamy, jest o co walczyć! 

Wszystkie te programy znajdziecie za darmo w telewizji HIWAY. Niezależnie od pakietu.

Jeśli jeszcze nie jesteś użytkownikiem telewizji HIWAY, zadzwoń na naszą infolinię 730 20 20 lub napisz do nas na LiveChat i zamów usługę.

Przeczytaj także

  • 10 kwietnia 2024

    JESZCZE WIĘCEJ SPORTOWYCH EMOCJI!

    Fanatycy sportu i sezonowi oglądacze! Mamy dla Was dobre wieści
  • 29 marca 2024

    Koszyk pełen niespodzianek! Dodatkowe kanały za free

    Na święta i po świętach mamy dla Was wielkanocne niespodzianki od zajączka! Na świąteczny seans polecają się kanały w otwartym dostępie!
Chat