Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

1 czerwca 2022

OKNO OTWARTE: DZIECIAKI RZĄDZĄ TELEWIZJĄ

Z okazji Dnia Dziecka wspólnie z naszymi nadawcami uruchamiamy OKNO OTWARTE na kanały dziecięce, pt. Dzieciaki Rządzą Telewizją.

Mali i duzi widzowie będą mogli oglądać od 1 do 30 czerwca bez dodatkowych opłat następujące kanały: Teen Nick, Nick Toons, Nick Jr., Nick HD, Nickelodeon Ukraine Pluto TV, Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, Baby TV, MiniMini+, TeleTOON+Cartoon Network, CBeebies, Duck TV, 4FUN KIDS, Da Vinci, 2x2, Boomerang, Polsat JimJam, Top Kids, Junior Music, TVP ABC.

Co więcej, na fanpage'u INEA na Facebooku odbędą się 4 konkursy, w którym do wygrania będą bajkowe gadżety, między innymi od Disney oraz Nickelodeon.

Życzymy dobrej zabawy!

Przeczytaj także

  • 14 grudnia 2023

    OKNO OTWARTE: DZIECIAKI RZADZĄ TELEWIZJĄ DO 6 STYCZNIA

    Na ten zimowy czas dla wszystkich użytkowników telewizji INEA mamy wspaniały prezent: 22 kanały w bezpłatnym dostępie aż do 6 stycznia! A to wszystko w ramach naszego cyklicznego OKNA OTWARTEGO: Dzieciaki rządzą telewizją.
  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
Chat