Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

14 grudnia 2023

OKNO OTWARTE: DZIECIAKI RZADZĄ TELEWIZJĄ DO 6 STYCZNIA

Na ten zimowy czas dla wszystkich użytkowników telewizji INEA mamy wspaniały prezent: 22 kanały w bezpłatnym dostępie aż do 6 stycznia! A to wszystko w ramach naszego cyklicznego OKNA OTWARTEGO: Dzieciaki rządzą telewizją.

Przez najbliższe tygodnie razem ze swoimi pociechami będziecie mogli oglądać najlepsze kanały z programami dla dzieci i nie tylko.

Dla najmłodszych: Nick Jr., Disney Junior, BBC CBeebies, MiniMini+, TVP ABC, Duck TV, Cartoonito, Polsat JimJam, Baby TV

Dla nieco starszych: Nick Toons, teleTOON+, Da Vinci, English Club

Dla nastolatków: Disney XD, TeenNick

Dla fanów śpiewanek: 4FUN KIDS, Junior Music

Dla każdego: 2x2, Top Kids, Nickelodeon, Disney Chanel, Cartoon Network

Mamy nadzieję, że nasze OKNO OTWARTE umili Wam rodzinne popołudnia i wieczory. Nie zapominajcie też, że z telewizją HIWAY możecie cofać najśmieszniejsze momenty i oglądać je jeszcze raz, a jeśli dwie bajki lecą w tym samym czasie – możecie jedną z nich nagrać i zobaczyć później. Nie macie jeszcze HIWAY TV? Nic straconego: dzwońcie 730 20 20 20 lub piszcie za pomocą LiveChatu na inea.pl.

Życzymy dużo dziecięcej radości i beztroskiego oglądania!

Przeczytaj także

  • 20 czerwca 2024

    Pierwsze półrocze INEA z pięcioma nagrodami

    Rok 2024 pokazuje, że INEA jest coraz bardziej widoczna na rynku dostaw usług światłowodowych i coraz bardziej doceniana. W pierwszym półroczu zdobyliśmy aż pięć statuetek w różnych ogólnopolskich konkursach i plebiscytach.
  • 22 kwietnia 2024

    INEA z kolejną nagrodą w konkursie Loyalty Heroes

    W tym roku jury przyznało jej nagrodę w kategorii The Best Customer – Centric Solution, doceniając aplikację INEA i jej funkcjonalności – Zarządzanie WiFi oraz Wsparcie Techniczne.
Chat