Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

14 grudnia 2023

OKNO OTWARTE: DZIECIAKI RZADZĄ TELEWIZJĄ DO 6 STYCZNIA

Na ten zimowy czas dla wszystkich użytkowników telewizji INEA mamy wspaniały prezent: 22 kanały w bezpłatnym dostępie aż do 6 stycznia! A to wszystko w ramach naszego cyklicznego OKNA OTWARTEGO: Dzieciaki rządzą telewizją.

Przez najbliższe tygodnie razem ze swoimi pociechami będziecie mogli oglądać najlepsze kanały z programami dla dzieci i nie tylko.

Dla najmłodszych: Nick Jr., Disney Junior, BBC CBeebies, MiniMini+, TVP ABC, Duck TV, Cartoonito, Polsat JimJam, Baby TV

Dla nieco starszych: Nick Toons, teleTOON+, Da Vinci, English Club

Dla nastolatków: Disney XD, TeenNick

Dla fanów śpiewanek: 4FUN KIDS, Junior Music

Dla każdego: 2x2, Top Kids, Nickelodeon, Disney Chanel, Cartoon Network

Mamy nadzieję, że nasze OKNO OTWARTE umili Wam rodzinne popołudnia i wieczory. Nie zapominajcie też, że z telewizją HIWAY możecie cofać najśmieszniejsze momenty i oglądać je jeszcze raz, a jeśli dwie bajki lecą w tym samym czasie – możecie jedną z nich nagrać i zobaczyć później. Nie macie jeszcze HIWAY TV? Nic straconego: dzwońcie 730 20 20 20 lub piszcie za pomocą LiveChatu na inea.pl.

Życzymy dużo dziecięcej radości i beztroskiego oglądania!

Przeczytaj także

  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
  • 6 października 2023

    OKNO OTWARTE: Czas, by zadbać o siebie przez cały miesiąc

    Jeśli spędzać jesień, to tylko w przyjemny sposób. Aż do 31.10.2023 oddajemy Wam do dyspozycji okno otwarte, dzięki któremu macie pewność, że zadbacie o siebie i jakość swojego odpoczynku po ciężkim dniu.
Chat