Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

1 lipca 2022

OKNO OTWARTE: MIESIĄC Z REKINAMI W NATIONAL GEOGRAPHIC!

Wspólnie z National Geographic Wild uruchamiamy OKNO OTWARTE, które potrwa do końca lipca 2022. Wszyscy klienci INEA z telewizją HIWAY bez dodatkowych opłat mogą wziąć udział w niepowtarzalnym doświadczeniu — spotkań z rekinami… na kanale National Geographic Wild!

 „MIESIĄC Z REKINAMI” to najbardziej wyczekiwany cykl National Geographic Wild, w którym widzowie mogą zobaczyć fascynujący i różnorodny świat wodnych drapieżników.

 HARMONOGRAM NAJWAŻNIEJSZYCH PREMIER W LIPCU NA NATIONAL GEOGRAPHIC

 • „Pojedynek w wodzie", piątek 1 lipca
 •  „Atak rekina", w każdą sobotę i niedzielę
 •  „Uwaga! Rekin!", premiery 21-22 oraz 25-31 lipca

i wiele innych każdego dnia lipca!

National Geographic Wild to jeden z kanałów dostępnych w paczce EXTRA (w jej skład wchodzi ponad 100 kanałów o różnorodnej tematyce).

Chcesz dodać tę paczkę do swojej telewizji? Skontaktuj się z nami telefonicznie: 730 20 20 20, przez LiveChat INEA lub odwiedź jeden z naszych salonów INEA.

Przeczytaj także

 • 14 grudnia 2023

  OKNO OTWARTE: DZIECIAKI RZADZĄ TELEWIZJĄ DO 6 STYCZNIA

  Na ten zimowy czas dla wszystkich użytkowników telewizji INEA mamy wspaniały prezent: 22 kanały w bezpłatnym dostępie aż do 6 stycznia! A to wszystko w ramach naszego cyklicznego OKNA OTWARTEGO: Dzieciaki rządzą telewizją.
 • 7 listopada 2023

  OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

  Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
Chat