Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

14 stycznia 2022

OKNO OTWARTE na BBC Lifestyle do końca stycznia 2022.

W ramach noworocznego prezentu, do końca stycznia widzowie telewizji HIWAY będą mogli cieszyć się dostępem do BBC Lifestyle.

 OKNO OTWARTE na BBC Lifestyle potrwa aż do 31 stycznia! W trzy najbliższe piątki stycznia o 21:00 widzowie poznają historię i sekrety kultowego girls bandu, w styczniowym hicie kanału „Spice Girls: rewolucja Girl Power”!  

To opowieść o pięciu przebojowych dziewczynach, które nie tylko odmieniły scenę muzyczną swoich czasów, ale przede wszystkim wykorzystały zdobytą popularność by rozpocząć dyskusję na temat równości płci. Trzyodcinkowy dokument osadza historię muzycznego fenomenu w kontekście społeczno-kulturowym lat 90., pokazując jak jest aktualny, mimo upływu lat. 

Życzymy miłych seansów!

Przeczytaj także

  • 7 grudnia 2021

    SEZON SKOKÓW NARCIARSKICH

    W związku ze startem Pucharu Świata w skokach narciarskich, jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich, medalista olimpijski, mistrz świata indywidualnie i w drużynie oraz zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni, Dawid Kubacki został ambasadorem TVN Grupa Discovery.
  • 6 grudnia 2021

    OKNO OTWARTE: Dzieciaki rządzą telewizją do 6 stycznia 2022!

    Wszyscy uwielbiamy bajki. W INEA ich nie zabraknie! Do 6 stycznia 2022 INEA trwa rodzinna rozrywka. Tym razem swój czas mają najmłodsi szefowie! To masa dobrej zabawy, nie tylko dla dzieciaków.
Chat