Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

14 stycznia 2022

OKNO OTWARTE na BBC Lifestyle do końca stycznia 2022.

W ramach noworocznego prezentu, do końca stycznia widzowie telewizji HIWAY będą mogli cieszyć się dostępem do BBC Lifestyle.

 OKNO OTWARTE na BBC Lifestyle potrwa aż do 31 stycznia! W trzy najbliższe piątki stycznia o 21:00 widzowie poznają historię i sekrety kultowego girls bandu, w styczniowym hicie kanału „Spice Girls: rewolucja Girl Power”!  

To opowieść o pięciu przebojowych dziewczynach, które nie tylko odmieniły scenę muzyczną swoich czasów, ale przede wszystkim wykorzystały zdobytą popularność by rozpocząć dyskusję na temat równości płci. Trzyodcinkowy dokument osadza historię muzycznego fenomenu w kontekście społeczno-kulturowym lat 90., pokazując jak jest aktualny, mimo upływu lat. 

Życzymy miłych seansów!

Przeczytaj także

  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
  • 6 października 2023

    OKNO OTWARTE: Czas, by zadbać o siebie przez cały miesiąc

    Jeśli spędzać jesień, to tylko w przyjemny sposób. Aż do 31.10.2023 oddajemy Wam do dyspozycji okno otwarte, dzięki któremu macie pewność, że zadbacie o siebie i jakość swojego odpoczynku po ciężkim dniu.
Chat