Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

7 listopada 2023

OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Przez cały listopad w ramach okna otwartego PASJONAT możecie oglądać AŻ 18 kanałów skoncentrowanych na najlepszej, szeroko rozumianej rozrywce. Znajdzie się coś zarówno dla kinomaniaków i koneserów kina niezależnego, graczy, sportowych świrów, jak i dla tych niezdecydowanych.

Oto pełna lista odkodowanych kanałów: BBC Brit, BBC First, FX, FilmBox Extra, FilmBox Premium, FilmBox Family, FilmBox Action, FilmBox Arthouse, FX Comedy, AMC, Epic Drama, Bollywood, Romance TV, Extreme Channel, Gametoon, Polsat Games, GINX eSports TV, Nautical Channel.

Przyznajcie sami – jest z czego wybierać! Kanały są dostępne bezpłatnie dla wszystkich użytkowników HIWAY TV do końca listopada, a jeśli jeszcze nie dołączyliście do ich grona, to nic straconego. Chwytajcie za telefon i dzwońcie do nas 730 20 20 20 lub piszcie na Live Chacie na inea.pl.

Przeczytaj także

  • 6 października 2023

    OKNO OTWARTE: Czas, by zadbać o siebie przez cały miesiąc

    Jeśli spędzać jesień, to tylko w przyjemny sposób. Aż do 31.10.2023 oddajemy Wam do dyspozycji okno otwarte, dzięki któremu macie pewność, że zadbacie o siebie i jakość swojego odpoczynku po ciężkim dniu.
  • 19 lipca 2023

    INEA Oficjalny Sponsor Fortuna I Liga

    INEA oficjalnie podpisała roczną umowę sponsorską z Fortuna I Liga. Podstawą współpracy będą projekty kierowane do kibiców pierwszoligowych klubów.
Chat