Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

7 kwietnia 2016

Pierwszy miesiąc HBO w prezencie!

Kultowy serial Vinyl, Gra o tron to znakomite produkcje, które obejrzysz w HBO. Już teraz możesz skorzystać z super promocji, w ramach której pierwszy, pełny miesiąc z pakietem HBO EXTRA, HBO MAX HD lub HBO MAX HD z Cinemax HD otrzymasz w prezencie!

W kolejnych miesiącach zapłacisz:

 • za pakiet HBO EXTRA: 25 zł
 • za pakiet HBO MAX HD: 30 zł
 • za pakiet HBO MAX HD z Cinemax HD: 35 zł

Pakiet HBO EXTRA składa się z kanałów: HBO, HBO HD, HBO2, HBO2 HD, HBO3, HBO3 HD.
Pakiet HBO MAX HD natomiast różni się od poprzedniego dostępem do serwisów : HBO GO, HBO OD. Pakiet HBO MAX HD z Cinemax to najbardziej rozszerzona oferta programowa HBO - posiada wszystkie poprzednie kanały, a także: CINEMAX, CINEMAX HD, CINEMAX 2, CINEMAX 2 HD.

HBO to kanał hitów filmowych i najlepszych seriali. Najsłynniejsze gwiazdy w największych hollywoodzkich produkcjach. HBO to ekskluzywna rozrywka przez całą dobę.

HBO2 proponuje filmy i seriale dla całej rodziny. W ciągu dnia w jego ramówce znajdą się komedie, filmy obyczajowe, kino rodzinne oraz filmy dla dzieci. W paśmie wieczornym widzowie znajdą mocniejsze kino, w tym thrillery, kino akcji i horrory, a także wybór programów opiniotwórczych, dokumentów oraz serial VICE. Program nadawany jest przez 24 godziny.

HBO3, dawniej HBO Comedy, to nadający pod zmienioną nazwą kanał, którego program obejmuje własne produkcje HBO, w tym kultowe seriale i filmy amerykańskiego HBO i jego lokalnych oddziałów. Widzowie będą mogli w HBO3 oglądać całe sezony kultowych seriali. W ofercie programowej kanału znajdą się również filmy fabularne. Jego program jest nadawany przez 24 godziny na dobę.

HBO OD umożliwia widzom oglądanie wybranych pozycji programowych w dogodnym dla nich czasie na dekoderze. Oferta obejmuje największe hity filmowe, kultowe seriale HBO oraz kontrowersyjne dokumenty.
HBO GO to internetowy serwis wideo na żądanie, który gwarantuje dostęp do biblioteki ponad 2 500 godzin programu, w tym własnych produkcji HBO oraz hitów filmowych z aktualnej oferty HBO. W HBO GO widzowie mogą oglądać filmy i seriale bez reklam, gdzie chcą i kiedy chcą, za pomocą komputera, tabletu, smartfona, telewizora lub dekodera.

Cinemax to kanał dla prawdziwych miłośników kina. To filmy odważne, nieszablonowe, z gwiazdorską obsadą. Tylko w Cinemax zobaczysz kultowe filmy z największych wytwórni filmowych oraz produkcje niezależnych dystrybutorów.

Cinemax 2 to powtórkowy kanał telewizyjny. Stacja ma tę samą ramówkę, co główna antena Cinemax jednak z 24-godzinnym opóźnieniem, nie emituje reklam.

 

Przeczytaj także

 • 14 grudnia 2023

  OKNO OTWARTE: DZIECIAKI RZADZĄ TELEWIZJĄ DO 6 STYCZNIA

  Na ten zimowy czas dla wszystkich użytkowników telewizji INEA mamy wspaniały prezent: 22 kanały w bezpłatnym dostępie aż do 6 stycznia! A to wszystko w ramach naszego cyklicznego OKNA OTWARTEGO: Dzieciaki rządzą telewizją.
 • 7 listopada 2023

  OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

  Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
Chat