Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

30 września 2015

Premierowy sezon „Transportera” w odkodowanym FilmBox Premium. Oglądaj odkodowany program do 06.10!

Od wtorku 29 września FilmBox Extra, flagowy kanał z portfolio FilmBox, zacznie funkcjonować pod nową nazwą jako FilmBox Premium. Tego samego dnia na antenie kanału odbędzie się polska premiera drugiego sezonu serialu „Transporter”.

Rebranding pomoże widzom lepiej zorientować się w ofercie kanałów FilmBox. Dlatego flagowy kanał z tej rodziny, oferujący filmowe i serialowe premiery FilmBox Extra, 29 września zmieni nazwę na FilmBox Premium. Kanał zyska też nowy logotyp, swoim złotym kolorem wyróżniający go spośród reszty oferty FilmBox. Z kolei FilmBox HD zmieni nazwę na FilmBox Extra HD – dotychczasowa nazwa mogła sugerować, że jest to wersja podstawowego kanału FilmBox, tyle że w wyższej rozdzielczości. Tymczasem to odrębny kanał z najnowszymi filmami i serialami w jakości HD.

 Już w odmienionym FilmBox Premium 29 września o 21:00 odbędzie się polska premiera drugiego sezonu serialu „Transporter”. To kontynuacja przygód wymyślonego przez Luca Bessona kuriera do zadań specjalnych, bohatera trzech przebojowych filmów z Jasonem Stathamem. W serialu Stathama w roli Franka Martina zastąpił znany ze „Skazanego na śmierć” Chris Vance, ale ładunek adrenaliny i liczba oktanów pozostały bez zmian. Każdy odcinek to kolejna przesyłka, którą należy dostarczyć bez zbędnych pytań – ale zawsze znajduje się ktoś, komu zależy na niej równie mocno co właściwemu adresatowi. W drugim sezonie serialu Transportera wspiera nowa współpracowniczka: równie piękna, co niebezpieczna Cat Boldieu (Violante Placido, partnerka George’a Clooneya w „Amerykaninie”), była agentka francuskiego wywiadu.

Specjalnie z okazji rebrandingu i premiery „Transportera” nadawca FilmBox Premium we współpracy z INEA daje szansę na poznanie wyczynów Transportera nawet bez wykupienia pakietu FilmBox. Od 29 września do 6 października kanał FilmBox Premium odkodowany jest dla wszystkich abonentów pakietów Standard SD/HD! 

Nowy sezon serialu TRANSPORTER

Już po premierze pierwszej części wymyślonego przez Luca Bessona „Transportera” pewne było, że powstaną kolejne. Po filmowej trylogii przyszła kolej na telewizyjny serial. Jasona Stathama zastąpił znany ze „Skazanego na śmierć” Chris Vance, ale ładunek adrenaliny i liczba oktanów pozostały bez zmian. Każdy odcinek to kolejna przesyłka, którą należy dostarczyć bez zbędnych pytań – ale zawsze znajduje się ktoś, komu zależy na niej równie mocno co właściwemu adresatowi. Nasz bohater jeździ więc jak szaleniec i pokonuje wielu przeciwników naraz w walkach, które mają w sobie coś z brutalnego baletu. W drugim sezonie serialu, Transportera wspiera nowa współpracowniczka: równie piękna, co niebezpieczna Cat Boldieu (Violante Placido, partnerka George’a Clooneya w „Amerykaninie”), była agentka francuskiego wywiadu.

Przeczytaj także

  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
  • 6 października 2023

    OKNO OTWARTE: Czas, by zadbać o siebie przez cały miesiąc

    Jeśli spędzać jesień, to tylko w przyjemny sposób. Aż do 31.10.2023 oddajemy Wam do dyspozycji okno otwarte, dzięki któremu macie pewność, że zadbacie o siebie i jakość swojego odpoczynku po ciężkim dniu.
Chat