Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

30 września 2015

Premierowy sezon „Transportera” w odkodowanym FilmBox Premium. Oglądaj odkodowany program do 06.10!

Od wtorku 29 września FilmBox Extra, flagowy kanał z portfolio FilmBox, zacznie funkcjonować pod nową nazwą jako FilmBox Premium. Tego samego dnia na antenie kanału odbędzie się polska premiera drugiego sezonu serialu „Transporter”.

Rebranding pomoże widzom lepiej zorientować się w ofercie kanałów FilmBox. Dlatego flagowy kanał z tej rodziny, oferujący filmowe i serialowe premiery FilmBox Extra, 29 września zmieni nazwę na FilmBox Premium. Kanał zyska też nowy logotyp, swoim złotym kolorem wyróżniający go spośród reszty oferty FilmBox. Z kolei FilmBox HD zmieni nazwę na FilmBox Extra HD – dotychczasowa nazwa mogła sugerować, że jest to wersja podstawowego kanału FilmBox, tyle że w wyższej rozdzielczości. Tymczasem to odrębny kanał z najnowszymi filmami i serialami w jakości HD.

 Już w odmienionym FilmBox Premium 29 września o 21:00 odbędzie się polska premiera drugiego sezonu serialu „Transporter”. To kontynuacja przygód wymyślonego przez Luca Bessona kuriera do zadań specjalnych, bohatera trzech przebojowych filmów z Jasonem Stathamem. W serialu Stathama w roli Franka Martina zastąpił znany ze „Skazanego na śmierć” Chris Vance, ale ładunek adrenaliny i liczba oktanów pozostały bez zmian. Każdy odcinek to kolejna przesyłka, którą należy dostarczyć bez zbędnych pytań – ale zawsze znajduje się ktoś, komu zależy na niej równie mocno co właściwemu adresatowi. W drugim sezonie serialu Transportera wspiera nowa współpracowniczka: równie piękna, co niebezpieczna Cat Boldieu (Violante Placido, partnerka George’a Clooneya w „Amerykaninie”), była agentka francuskiego wywiadu.

Specjalnie z okazji rebrandingu i premiery „Transportera” nadawca FilmBox Premium we współpracy z INEA daje szansę na poznanie wyczynów Transportera nawet bez wykupienia pakietu FilmBox. Od 29 września do 6 października kanał FilmBox Premium odkodowany jest dla wszystkich abonentów pakietów Standard SD/HD! 

Nowy sezon serialu TRANSPORTER

Już po premierze pierwszej części wymyślonego przez Luca Bessona „Transportera” pewne było, że powstaną kolejne. Po filmowej trylogii przyszła kolej na telewizyjny serial. Jasona Stathama zastąpił znany ze „Skazanego na śmierć” Chris Vance, ale ładunek adrenaliny i liczba oktanów pozostały bez zmian. Każdy odcinek to kolejna przesyłka, którą należy dostarczyć bez zbędnych pytań – ale zawsze znajduje się ktoś, komu zależy na niej równie mocno co właściwemu adresatowi. Nasz bohater jeździ więc jak szaleniec i pokonuje wielu przeciwników naraz w walkach, które mają w sobie coś z brutalnego baletu. W drugim sezonie serialu, Transportera wspiera nowa współpracowniczka: równie piękna, co niebezpieczna Cat Boldieu (Violante Placido, partnerka George’a Clooneya w „Amerykaninie”), była agentka francuskiego wywiadu.

Przeczytaj także

  • 10 kwietnia 2024

    JESZCZE WIĘCEJ SPORTOWYCH EMOCJI!

    Fanatycy sportu i sezonowi oglądacze! Mamy dla Was dobre wieści
  • 29 marca 2024

    Koszyk pełen niespodzianek! Dodatkowe kanały za free

    Na święta i po świętach mamy dla Was wielkanocne niespodzianki od zajączka! Na świąteczny seans polecają się kanały w otwartym dostępie!
Chat