Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

7 grudnia 2021

SEZON SKOKÓW NARCIARSKICH

W związku ze startem Pucharu Świata w skokach narciarskich, jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich, medalista olimpijski, mistrz świata indywidualnie i w drużynie oraz zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni, Dawid Kubacki został ambasadorem TVN Grupa Discovery.

Wydarzenie sportowe będzie transmitowane w TVN, Eurosporcie 1 z najbogatszą ofertą zimową w Polsce: skoki narciarskie, igrzyska olimpijskie, biathlon, biegi narciarskie, kombinacja norweska, narciarstwo alpejskie, łyżwiarstwo figurowe i szybkie, short track, snowboard, narciarstwo dowolne

Przez cały sezon relacjom ze skoczni w TVN będą towarzyszyły łączenia z interaktywnym studio, które poprowadzi znakomity duet dziennikarzy sportowych – Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski. Zarówno na antenie TVN jak i Eurosportu skoki narciarskie komentować będą cenieni dziennikarze sportowi od lat związani z Eurosportem: Marek Rudziński i Igor Błachut.

Dzięki najnowszym technologiom studio przeniesie widzów w samo centrum sportowych emocji i zabierze ich za kulisy rywalizacji. Zapraszani goście zapewnią ekspercką wiedzę i świeże spojrzenie na ukochaną dyscyplinę zimową Polek i Polaków.

W nadchodzących miesiącach widzowie będą mogli śledzić konkursy i kwalifikacje w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Wszystkie zawody rozgrywane poza Polską transmitowane będą w TVN, Eurosporcie 1, a kwalifikacje oraz konkursy w Wiśle i Zakopanem w Eurosporcie 1. Niezrównana oferta zimowa obejmuje także między innymi Puchar Świata w narciarstwie alpejskim, biathlonie, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, narciarstwie dowolnym, snowboardzie, short tracku, a także Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym.

Życzymy udanego sezonu pełnego zimowych sportowych emocji!

Przeczytaj także

  • 10 kwietnia 2024

    JESZCZE WIĘCEJ SPORTOWYCH EMOCJI!

    Fanatycy sportu i sezonowi oglądacze! Mamy dla Was dobre wieści
  • 29 marca 2024

    Koszyk pełen niespodzianek! Dodatkowe kanały za free

    Na święta i po świętach mamy dla Was wielkanocne niespodzianki od zajączka! Na świąteczny seans polecają się kanały w otwartym dostępie!
Chat