Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

7 grudnia 2021

SEZON SKOKÓW NARCIARSKICH

W związku ze startem Pucharu Świata w skokach narciarskich, jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich, medalista olimpijski, mistrz świata indywidualnie i w drużynie oraz zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni, Dawid Kubacki został ambasadorem TVN Grupa Discovery.

Wydarzenie sportowe będzie transmitowane w TVN, Eurosporcie 1 z najbogatszą ofertą zimową w Polsce: skoki narciarskie, igrzyska olimpijskie, biathlon, biegi narciarskie, kombinacja norweska, narciarstwo alpejskie, łyżwiarstwo figurowe i szybkie, short track, snowboard, narciarstwo dowolne

Przez cały sezon relacjom ze skoczni w TVN będą towarzyszyły łączenia z interaktywnym studio, które poprowadzi znakomity duet dziennikarzy sportowych – Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski. Zarówno na antenie TVN jak i Eurosportu skoki narciarskie komentować będą cenieni dziennikarze sportowi od lat związani z Eurosportem: Marek Rudziński i Igor Błachut.

Dzięki najnowszym technologiom studio przeniesie widzów w samo centrum sportowych emocji i zabierze ich za kulisy rywalizacji. Zapraszani goście zapewnią ekspercką wiedzę i świeże spojrzenie na ukochaną dyscyplinę zimową Polek i Polaków.

W nadchodzących miesiącach widzowie będą mogli śledzić konkursy i kwalifikacje w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Wszystkie zawody rozgrywane poza Polską transmitowane będą w TVN, Eurosporcie 1, a kwalifikacje oraz konkursy w Wiśle i Zakopanem w Eurosporcie 1. Niezrównana oferta zimowa obejmuje także między innymi Puchar Świata w narciarstwie alpejskim, biathlonie, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, narciarstwie dowolnym, snowboardzie, short tracku, a także Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym.

Życzymy udanego sezonu pełnego zimowych sportowych emocji!

Przeczytaj także

  • 1 sierpnia 2022

    BIZNES 24 dołącza do oferty telewizji HIWAY

    Już od 1.08.2022 dostępny w paczkach CLASSIC oraz EXTRA. Pojawi się również w pakietach telewizji biznesowej.
  • 1 sierpnia 2022

    TV Regio dołącza do telewizji HIWAY w paczce kanałów REGIO

    TV Regio pokazuje oryginalne audycje produkowane przez lokalne studia telewizyjne z całej Polski. Dzięki temu widzowie mają możliwość zobaczenia aktualności i ciekawostek z różnych nieodkrytych jeszcze miejsc, na ogólnopolskiej antenie.
Chat