Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

7 grudnia 2021

SEZON SKOKÓW NARCIARSKICH

W związku ze startem Pucharu Świata w skokach narciarskich, jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich, medalista olimpijski, mistrz świata indywidualnie i w drużynie oraz zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni, Dawid Kubacki został ambasadorem TVN Grupa Discovery.

Wydarzenie sportowe będzie transmitowane w TVN, Eurosporcie 1 z najbogatszą ofertą zimową w Polsce: skoki narciarskie, igrzyska olimpijskie, biathlon, biegi narciarskie, kombinacja norweska, narciarstwo alpejskie, łyżwiarstwo figurowe i szybkie, short track, snowboard, narciarstwo dowolne

Przez cały sezon relacjom ze skoczni w TVN będą towarzyszyły łączenia z interaktywnym studio, które poprowadzi znakomity duet dziennikarzy sportowych – Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski. Zarówno na antenie TVN jak i Eurosportu skoki narciarskie komentować będą cenieni dziennikarze sportowi od lat związani z Eurosportem: Marek Rudziński i Igor Błachut.

Dzięki najnowszym technologiom studio przeniesie widzów w samo centrum sportowych emocji i zabierze ich za kulisy rywalizacji. Zapraszani goście zapewnią ekspercką wiedzę i świeże spojrzenie na ukochaną dyscyplinę zimową Polek i Polaków.

W nadchodzących miesiącach widzowie będą mogli śledzić konkursy i kwalifikacje w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Wszystkie zawody rozgrywane poza Polską transmitowane będą w TVN, Eurosporcie 1, a kwalifikacje oraz konkursy w Wiśle i Zakopanem w Eurosporcie 1. Niezrównana oferta zimowa obejmuje także między innymi Puchar Świata w narciarstwie alpejskim, biathlonie, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, narciarstwie dowolnym, snowboardzie, short tracku, a także Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym.

Życzymy udanego sezonu pełnego zimowych sportowych emocji!

Przeczytaj także

  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
  • 6 października 2023

    OKNO OTWARTE: Czas, by zadbać o siebie przez cały miesiąc

    Jeśli spędzać jesień, to tylko w przyjemny sposób. Aż do 31.10.2023 oddajemy Wam do dyspozycji okno otwarte, dzięki któremu macie pewność, że zadbacie o siebie i jakość swojego odpoczynku po ciężkim dniu.
Chat