Obsługa
Aktualności INEA

2 sierpnia 2017

Studencie, kręcąc wąsa w necie pląsaj!

Kiedy wprawieni w bojach studenci mają wakacje w najlepsze, ci świeżo upieczeni, stoją właśnie przed wyborem swojego lokum na najbliższe miesiące. W trakcie wyboru nowego miejsca zamieszkania jedną z ważniejszych decyzji, którą podejmują, jest umowa z operatorem dostarczającym najszybszy i najmniej awaryjny internet.

W INEA wiemy, że liczy się jak najszybsze łącze, jak najmniejsze pingi i oczywiście - jak najmniej awarii. Światłowodowy internet z INEA jest najszybszy w Polsce, co potwierdzają rankingi portalu Speedtest.pl. Dlatego to właśnie u nas studenci znajdą najwyższą prędkość w atrakcyjniej cenie. Do wyboru są 4 przepływności: 60 Mb/s, 180 Mb/s, 250 Mb/s i 1 GB/s oraz 10 GB internetu mobilnego. A w pakiecie - dostęp do najlepszych seriali i filmów w HBO Go za darmo przez miesiąc.
 
- Nie samym internetem człowiek żyje, dlatego specjalnie dla studentów mamy nową ofertę, w której oprócz szybkiego łącza proponujemy bogaty pakiet programów telewizyjnych, m.in. z kanałem Lech TV i innymi programami sportowymi oraz rozrywkowymi. Staramy się być elastyczni i dopasować pod potrzeby studentów, bo wiemy jak ważna jest dla nich niezależność, dlatego umowę zawieramy z nimi tylko na 8 miesięcy – mówi Tomasz Zmyślny, Dyrektor Marketingu INEA.
 
Studentów już dzisiaj zapraszamy do zamawiania usług INEA w salonach sprzedaży lub na stronie internetowej.

Przeczytaj także

  • 21 października 2020

    GENESIS – mistrzowska walka na gołe pięści!

    Piątek, 23.10.2020, czas na nowy format sportów walki – GENESIS. Zawodnicy będą ze sobą walczyć na gołe pięści. W walce wieczoru były mistrz KSW i jedna z największych gwiazd sportów walki w Polsce – Marcin „Różal” Różalski – stoczy zaciekły pojedynek z byłym mistrzem UFC – Joshem Barnettem. To bez wątpienia będzie największe wydarzenie w sportach walki w Polsce w tym roku. Oglądaj na żywo w INEA w usłudze PPV!
  • 6 października 2020

    KSW 55… kolejne starcie legend!

    Już w sobotę, 10.10.2020, legendarny Mamed Khalidov i niepokonany w KSW Scott Askham ponownie staną naprzeciwko siebie, w walce o pas w kategorii średniej. W drugiej walce wieczoru do okrągłej klatki powróci najbardziej waleczny zawodnik MMA w Polsce – Michał Materla, który skrzyżuje rękawice z serbskim „Jokerem” Aleksandarem Iliciem. KSW 55 to wydarzenie, które musisz zobaczyć. Oglądaj na żywo w INEA w usłudze PPV!
Chat