Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

1 sierpnia 2022

TV Regio dołącza do telewizji HIWAY w paczce kanałów REGIO

TV Regio pokazuje oryginalne audycje produkowane przez lokalne studia telewizyjne z całej Polski. Dzięki temu widzowie mają możliwość zobaczenia aktualności i ciekawostek z różnych nieodkrytych jeszcze miejsc, na ogólnopolskiej antenie. 

W telewizji HIWAY kanał jest dostępny od 1.08.2022 w paczce REGIO.

Przykładowe tytuły serii programów to: Raport TV Regio, Prasa pod lupą, Pasjonaci, Metamorfozy, Znaki Historii, Skarby Kaszub, Rozkochać w swej ziemi, Zawody z pasją, Kuchnia z klimatem, Aktywnie po zdrowie oraz wiele innych.

Dzięki bogatej ofercie programowej, TV Regio jest atrakcyjne dla młodzieży i osób dorosłych, a uniwersalność kanału zapewnia różnorodność gatunkowa i tematyczna programów. 

TV Regio dołącza do telewizji HIWAY w paczce kanałów REGIO.Przeczytaj także

  • 14 grudnia 2023

    OKNO OTWARTE: DZIECIAKI RZADZĄ TELEWIZJĄ DO 6 STYCZNIA

    Na ten zimowy czas dla wszystkich użytkowników telewizji INEA mamy wspaniały prezent: 22 kanały w bezpłatnym dostępie aż do 6 stycznia! A to wszystko w ramach naszego cyklicznego OKNA OTWARTEGO: Dzieciaki rządzą telewizją.
  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
Chat