Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

1 sierpnia 2022

TV Regio dołącza do telewizji HIWAY w paczce kanałów REGIO

TV Regio pokazuje oryginalne audycje produkowane przez lokalne studia telewizyjne z całej Polski. Dzięki temu widzowie mają możliwość zobaczenia aktualności i ciekawostek z różnych nieodkrytych jeszcze miejsc, na ogólnopolskiej antenie. 

W telewizji HIWAY kanał jest dostępny od 1.08.2022 w paczce REGIO.

Przykładowe tytuły serii programów to: Raport TV Regio, Prasa pod lupą, Pasjonaci, Metamorfozy, Znaki Historii, Skarby Kaszub, Rozkochać w swej ziemi, Zawody z pasją, Kuchnia z klimatem, Aktywnie po zdrowie oraz wiele innych.

Dzięki bogatej ofercie programowej, TV Regio jest atrakcyjne dla młodzieży i osób dorosłych, a uniwersalność kanału zapewnia różnorodność gatunkowa i tematyczna programów. 

TV Regio dołącza do telewizji HIWAY w paczce kanałów REGIO.Przeczytaj także

  • 7 lutego 2023

    W LUTYM OTWIERAMY OKNO NA ŚWIAT - PASMO ODKODOWANE NA WYBRANE KANAŁY

    Do końca lutego klienci, którzy mają telewizję HIWAY mogą oglądać wybrane kanały przyrodnicze bez dodatkowych opłat, niezależnie od pakietu.
  • 7 lutego 2023

    BĄDŹ CZUJNY W NECIE - DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU Z INEA!

    7 lutego przypada DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU. Jak wiadomo – Internet to mnóstwo rozrywki, wiedzy, ale i też zagrożeń. Na co dzień dostarczamy najlepsze usługi – nie zapominając o bezpieczeństwie. Od lat INEA zaangażowana jest w wszelkiego typu projekty związane z cyberbezpieczeństwem. Na co dzień edukujemy również naszych pracowników – tworząc dla nich kursy, webinary oraz poradniki.
Chat