Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

7 lutego 2023

W LUTYM OTWIERAMY OKNO NA ŚWIAT - PASMO ODKODOWANE NA WYBRANE KANAŁY

Do końca lutego klienci, którzy mają telewizję HIWAY mogą oglądać wybrane kanały przyrodnicze bez dodatkowych opłat, niezależnie od pakietu.


Pasmo odkodowane obejmuje następujące kanały:

1. National Geographic Wild

W lutym National Geographic Wild zaprasza na cykl „Miesiąc z wielkimi kotami” – prezentując świat lwów i lampartów oraz towarzyszących im gatunków.

2. Animal Planet

Bez wychodzenia z domu – widzowie mogą odwiedzić najdziksze zakątki świata – od gorącej sawanny po głębie mórz i oceanów.

3. BBC Earth

W tym miesiącu w BBC Earth premiera kolejnego sezonu kultowego „Serengeti” – tego zdecydowanie nie można przegapić.

Życzymy udanych seansów!

Jak dodać National Geographic Wild, Animal Planet lub BBC Earth na stałe do swojej telewizji? Wystarczy zadzwonić: 730 20 20 20 lub skontaktować się z nami za pomocą LiveChatu.

Przeczytaj także

  • 1 marca 2023

    OKNO OTWARTE na wybrane kanały z paczki EXTRA

    Do końca marca wszyscy klienci telewizji HIWAY mogą oglądać wybrane kanały filmowe bez dodatkowych opłat, niezależnie od pakietu.
  • 7 lutego 2023

    BĄDŹ CZUJNY W NECIE - DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU Z INEA!

    7 lutego przypada DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU. Jak wiadomo – Internet to mnóstwo rozrywki, wiedzy, ale i też zagrożeń. Na co dzień dostarczamy najlepsze usługi – nie zapominając o bezpieczeństwie. Od lat INEA zaangażowana jest w wszelkiego typu projekty związane z cyberbezpieczeństwem. Na co dzień edukujemy również naszych pracowników – tworząc dla nich kursy, webinary oraz poradniki.
Chat