Obsługa
Aktualności INEA

29 czerwca 2015

Więcej filmów, seriali i muzyki w INEA 

TVN Fabuła HD to nowy kanał z bogatą ofertą filmowo–serialową. Jest dostępny dla abonentów INEA, którzy odbierają pakiet Standard HD, bądź wyższy. W oknie otwartym TVN Fabuła HD (pozycja EPG - 109) może oglądać go nasi wszyscy abonenci telewizji cyfrowej HD. Widzowie telewizji cyfrowej zyskali też dostęp do programu muzycznego - 4FUN FIT&DANCE (pozycja EPG - 275) oraz lokalnego - TV Relax (pozycja EPG - 57).

TVN Fabuła HD prezentuje - obok znanych i lubianych seriali telewizyjnych produkcji TVN, seriali zagranicznych i najlepszych filmów w ofercie programowej - autorskie programy adresowane do miłośników kina z najświeższymi informacjami o premierach filmowych, wydarzeniach ze świata rozrywki, celebrytach i gwiazdach ekranu. Prowadzą je dziennikarze znani z programów TVN, m.in. Anna Wendzikowska, Andrzej Sołtysik, Kinga Burzyńska i Olivier Janiak. Cechą wyróżniającą TVN Fabuła HD jest rozpoczynające się o godz. 21.00 codzienne pasmo z największymi hitami filmowymi i maratonami serialowymi. Widzowie mogą wybrać opcję oglądania filmu z polskim lektorem lub z oryginalną ścieżką dźwiękową i polskimi napisami. 

4FUN FIT&DANCE to po 4FUN TV i 4FUN HITS, dopełnienie oferty kanałów 4FUN MEDIA w ofercie INEA. Jest to kanał muzyczny, łączący trendy FIT&DANCE. W ciągu dnia muzyka do ćwiczeń, pasmo dla mam oraz dużo motywacji do aktywnego spędzenia czasu przed telewizorem. Wieczorem natomiast specjalne imprezowe pasma muzyczne, przy których spalanie kalorii jest wyjątkowo efektywne! 4FUN FIT&DANCE łączy super zabawę, ze sportową energią i charyzmą!

TV Relax to lokalny program produkowany w Śremie, uzupełniający ofertę regionalną INEA, w której znajduje się m.in. Lech TV - pierwszy telewizyjny kanał poświęcony klubowi Lech Poznań, WTK - dedykowany aglomeracji poznańskiej, STK - prezentujący wiadomości z powiatu poznańskiego, TV Wielkopolska - informujący o wydarzeniach z całego regionu.

Przeczytaj także

  • 21 października 2020

    GENESIS – mistrzowska walka na gołe pięści!

    Piątek, 23.10.2020, czas na nowy format sportów walki – GENESIS. Zawodnicy będą ze sobą walczyć na gołe pięści. W walce wieczoru były mistrz KSW i jedna z największych gwiazd sportów walki w Polsce – Marcin „Różal” Różalski – stoczy zaciekły pojedynek z byłym mistrzem UFC – Joshem Barnettem. To bez wątpienia będzie największe wydarzenie w sportach walki w Polsce w tym roku. Oglądaj na żywo w INEA w usłudze PPV!
  • 6 października 2020

    KSW 55… kolejne starcie legend!

    Już w sobotę, 10.10.2020, legendarny Mamed Khalidov i niepokonany w KSW Scott Askham ponownie staną naprzeciwko siebie, w walce o pas w kategorii średniej. W drugiej walce wieczoru do okrągłej klatki powróci najbardziej waleczny zawodnik MMA w Polsce – Michał Materla, który skrzyżuje rękawice z serbskim „Jokerem” Aleksandarem Iliciem. KSW 55 to wydarzenie, które musisz zobaczyć. Oglądaj na żywo w INEA w usłudze PPV!
Chat