Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

8 kwietnia 2016

WYGRAJ WYCIECZKĘ NA SUNDANCE FILM FESTIVAL 2016 w LONDYNIE

Marzysz o spotkaniu Roberta Redforda? Twoje marzenie może stać się rzeczywistością. Wystarczy, że w dniach 11-17 kwietnia weźmiesz udział w konkursie na profilu facebookowym INEA i odpowiesz na pytania zamieszczone w aplikacji konkursowej. Możesz wygrać wycieczkę dla 2 osób na Sundance Film Festival 2016 w Londynie.

Początek czerwca to idealny czas na weekend w Londynie z ukochaną osobą! Nie zwlekaj, weź udział w konkursie, który ruszy w poniedziałek (11 kwietnia). Dla zwycięzcy kanał Sundance Channel ufundował wycieczkę VIP dla 2 osób obejmującą: przeloty, hotel, pokazy filmowe oraz udział w imprezach VIP w trakcie Sundance Film Festival 2016 w Londynie. Podróż zaplanowana jest w dniach 3-5 czerwca.

Konkurs skierowany jest przede wszystkim do miłośników dobrego, ambitnego kina i towarzyszy organizowanemu przez wspomniany kanał Konkursowi Filmów Krótkometrażowych Sundance Channel 2016. To świetna okazja, aby zobaczyć wschodzącą gwiazdę polskiego kina, bo właśnie w Londynie, podczas festiwalu, zostanie wyemitowany zwycięski film krótkometrażowy. Z dumą informujemy, że INEA została partnerem tego konkursu, a w jury zasiada Jarosław Pijanowski – członek zarządu INEA.


O Sundance Channel

Sundance Channel realizuje misję wspierania kreatywności sformułowaną przez jego założyciela Roberta Redforda. Jest to kanał telewizyjny dla niezależnie myślących widzów poszukujących czegoś nowego. Odważny, pomysłowy i bezkompromisowy Sundance Channel oferuje widzom różnorodny i ciekawy wybór wysokiej jakości filmów niezależnych i dokumentalnych oraz oryginalnych programów. Poza szeroką dystrybucją na terenie Ameryki Północnej Sundance Channel jest dostępny na terenie Europy, Azji, Ameryki Łacińskiej, Afryki Północnej oraz na Bliskim Wschodzie. Kanał należy i jest obsługiwany przez spółkę AMC Networks International (globalny oddział AMC Networks). Sundance Channel jest marką dostępną w wersji HD, która cieszy się wysokim uznaniem i przyciąga rzesze widzów na wielu platformach.

Przeczytaj także

  • 14 grudnia 2023

    OKNO OTWARTE: DZIECIAKI RZADZĄ TELEWIZJĄ DO 6 STYCZNIA

    Na ten zimowy czas dla wszystkich użytkowników telewizji INEA mamy wspaniały prezent: 22 kanały w bezpłatnym dostępie aż do 6 stycznia! A to wszystko w ramach naszego cyklicznego OKNA OTWARTEGO: Dzieciaki rządzą telewizją.
  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
Chat