Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

17 czerwca 2021

Wyszukiwanie po gatunkach w TV HIWAY

W INEA uwielbiamy aktywnie działać nad rozwojem naszych projektów. Telewizja HIWAY to nasze oczko w głowie, dlatego stale rozwijamy platformę telewizyjną, która powstała i rośnie wraz z potrzebami klientów. Dbamy o to, żeby rozwiązania i funkcjonalności  były intuicyjne, a przez to z radością wykorzystywane przez użytkowników.

Telewizja poczeka.
Czas na lato i korzystanie z pogody. Właśnie dlatego w telewizji HIWAY można cofać, przewijać i wracać do programów nawet sprzed 7 dni. Telemaniacy nie muszą już martwić się o przegapiony odcinek ulubionego serialu. Na taką okazję rozwinęliśmy również w telewizji HIWAY przydatną funkcjonalność.

Wszystko dla wygody i swobody.
Wszyscy mamy czasem moment, kiedy chętnie obejrzelibyśmy komedię, animację, film akcji czy nawet horror. Z myślą o kaprysach małych i dużych, dodaliśmy wyszukiwanie po gatunkach w nowej, lepszej formie. Wystarczą 3 kliknięcia, żeby obejrzeć to, na co akurat ma się ochotę. Wieczór uratowany! Wystarczy w menu głównym wybrać „Wyszukaj po gatunkach”.

Z gatunku najlepsze.
Do wyboru jest 9 kategorii i ponad 40 podkategorii dostępnych do obejrzenia teraz, sprzed nawet 7 dni oraz nadchodzących produkcji.

Miłego oglądania, szefie!

Przeczytaj także

  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
  • 6 października 2023

    OKNO OTWARTE: Czas, by zadbać o siebie przez cały miesiąc

    Jeśli spędzać jesień, to tylko w przyjemny sposób. Aż do 31.10.2023 oddajemy Wam do dyspozycji okno otwarte, dzięki któremu macie pewność, że zadbacie o siebie i jakość swojego odpoczynku po ciężkim dniu.
Chat