Obsługa
Aktualności INEA

17 czerwca 2021

Wyszukiwanie po gatunkach w TV HIWAY

W INEA uwielbiamy aktywnie działać nad rozwojem naszych projektów. Telewizja HIWAY to nasze oczko w głowie, dlatego stale rozwijamy platformę telewizyjną, która powstała i rośnie wraz z potrzebami klientów. Dbamy o to, żeby rozwiązania i funkcjonalności  były intuicyjne, a przez to z radością wykorzystywane przez użytkowników.

Telewizja poczeka.
Czas na lato i korzystanie z pogody. Właśnie dlatego w telewizji HIWAY można cofać, przewijać i wracać do programów nawet sprzed 7 dni. Telemaniacy nie muszą już martwić się o przegapiony odcinek ulubionego serialu. Na taką okazję rozwinęliśmy również w telewizji HIWAY przydatną funkcjonalność.

Wszystko dla wygody i swobody.
Wszyscy mamy czasem moment, kiedy chętnie obejrzelibyśmy komedię, animację, film akcji czy nawet horror. Z myślą o kaprysach małych i dużych, dodaliśmy wyszukiwanie po gatunkach w nowej, lepszej formie. Wystarczą 3 kliknięcia, żeby obejrzeć to, na co akurat ma się ochotę. Wieczór uratowany! Wystarczy w menu głównym wybrać „Wyszukaj po gatunkach”.

Z gatunku najlepsze.
Do wyboru jest 9 kategorii i ponad 40 podkategorii dostępnych do obejrzenia teraz, sprzed nawet 7 dni oraz nadchodzących produkcji.

Miłego oglądania, szefie!

Przeczytaj także

  • 9 września 2021

    Sport na najwyższym poziomie z INEA i ELEVEN SPORTS.

    Dodaj paczkę ELEVEN do swojej telewizji HIWAY i oglądaj relacje z najważniejszych wydarzeń sportowych z całego świata. Formula 1®, LaLiga Santander, Ligue 1, Serie A TIM. Tylko 19,90 PLN bez przywiązywania. W INEA klienci są szefami i decydują, kiedy dodają lub odejmują paczki tematyczne.
  • 1 września 2021

    Nowe kanały w INEA i podwójne OKNO OTWARTE we wrześniu!

    W INEA rozpoczynamy nowy miesiąc w najlepszym stylu. Mamy kilka nowości oraz niespodzianek, które przygotowaliśmy z myślą o naszych klientach. Chcesz poznać je wszystkie? Czytaj dalej!
Chat