Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

17 czerwca 2021

Wyszukiwanie po gatunkach w TV HIWAY

W INEA uwielbiamy aktywnie działać nad rozwojem naszych projektów. Telewizja HIWAY to nasze oczko w głowie, dlatego stale rozwijamy platformę telewizyjną, która powstała i rośnie wraz z potrzebami klientów. Dbamy o to, żeby rozwiązania i funkcjonalności  były intuicyjne, a przez to z radością wykorzystywane przez użytkowników.

Telewizja poczeka.
Czas na lato i korzystanie z pogody. Właśnie dlatego w telewizji HIWAY można cofać, przewijać i wracać do programów nawet sprzed 7 dni. Telemaniacy nie muszą już martwić się o przegapiony odcinek ulubionego serialu. Na taką okazję rozwinęliśmy również w telewizji HIWAY przydatną funkcjonalność.

Wszystko dla wygody i swobody.
Wszyscy mamy czasem moment, kiedy chętnie obejrzelibyśmy komedię, animację, film akcji czy nawet horror. Z myślą o kaprysach małych i dużych, dodaliśmy wyszukiwanie po gatunkach w nowej, lepszej formie. Wystarczą 3 kliknięcia, żeby obejrzeć to, na co akurat ma się ochotę. Wieczór uratowany! Wystarczy w menu głównym wybrać „Wyszukaj po gatunkach”.

Z gatunku najlepsze.
Do wyboru jest 9 kategorii i ponad 40 podkategorii dostępnych do obejrzenia teraz, sprzed nawet 7 dni oraz nadchodzących produkcji.

Miłego oglądania, szefie!

Przeczytaj także

  • 20 czerwca 2024

    Pierwsze półrocze INEA z pięcioma nagrodami

    Rok 2024 pokazuje, że INEA jest coraz bardziej widoczna na rynku dostaw usług światłowodowych i coraz bardziej doceniana. W pierwszym półroczu zdobyliśmy aż pięć statuetek w różnych ogólnopolskich konkursach i plebiscytach.
  • 22 kwietnia 2024

    INEA z kolejną nagrodą w konkursie Loyalty Heroes

    W tym roku jury przyznało jej nagrodę w kategorii The Best Customer – Centric Solution, doceniając aplikację INEA i jej funkcjonalności – Zarządzanie WiFi oraz Wsparcie Techniczne.
Chat