Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

17 czerwca 2015

Znajdź swój serial. Sprawdź co nowego na FOX!

FOX to najważniejsze premiery telewizyjne, wielkie amerykańskie produkcje i kultowi bohaterowie na wyciągnięcie ręki!

Zadzwoń pod numer 61 223 08 88

Kup w Ofercie Multimedialny Dom dowolny pakiet usług z telewizją w pakiecie Super HD
i powołają się na „Abonament z FOX’em” - informację zawartą na www.inea.pl

Dla 10 osób przewidziany jest specjalny upominek – 1 koszulka i 1 kubek z logo FOX.*


INEA

Znajdź swój serial na kanale FOX!

AGENTKA CARTER – kolejny serial z universum Marvela

Premiera we wtorek o godzinie 22:00
Jeszcze lata przed tym, nim agent Coulson i jego zespół T.A.R.C.Z.Y. przysięgli bronić tych, którzy sami nie potrafią zapewnić sobie ochrony agentka Peggy Carter (nominowana do Złotego Globu Hayley Atwell „Filary Ziemi”) ryzykowała życiem stając w obronie najsłabszych.
Akcja serialu „Agentka Carter” rozgrywa się po wydarzeniach z filmu „Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie”. Jest rok 1946 Peggy Carter nie tylko musi pogodzić się ze śmiercią miłości swojego życia - Steva Rogersa, powszechnie znanego jako Kapitan Ameryka, którego ciała wciąż nie odnaleziono, ale również z zadaniem, które jej powierzono. Po zakończeniu wojny Carter pracuje dla Naukowych Rezerw Strategicznych i znacznie bliżej jej do sekretarki niż do żołnierza, którym była. Peggy próbuje uporać się zarówno z samotnością jak i kolegami z pracy, którzy za wszelką cenę pragną pokazać agentce gdzie jest jej miejsce. W nieciekawej sytuacji znajduje się również Howard Stark (Dominic Cooper „Need for Speed”) nad którym wisi widmo oskarżenia o zdradę. Ojciec Iron Mana wie, że jedyną osobą, której może zaufać jest Peggy Carter, czy agentka porzuci papierkową robotę i pomoże staremu przyjacielowi?

MIASTECZKO WAYWARD PINES
Premiera w czwartek o godzinie 22:00

Tajny agent Ethan Burke (nominowany do Oscara Matt Dillon, „Miasto gniewu”, „Wyrzutki”, „Dzikie żądze”) udaje się do idyllicznego miasteczka o nazwie Wayward Pines, w Idaho, w poszukiwaniu dwóch zaginionych agentów federalnych. Burke to jeden z najlepszych tajnych agentów z oddziału w Seattle i to właśnie on najlepiej znał zaginioną agentkę Kate Hewson (Carla Gugino, „Strażnicy”, „Ekipa”). Ethan i Kate byli nie tylko partnerami w pracy, ich związek niemal zniszczył małżeństwo Burke’a.
Gdy w samochód Ethana uderza rozpędzona ciężarówka sprawy zaczynają przybierać coraz dziwniejszy obrót. Agentowi udaje się przeżyć wypadek, ale chwilę później traci przytomność i budzi się w szpitalu w Wayward Pines, gdzie przy jego łóżku czuwa groźna, nieprzewidywalna siostra Pam (w tej roli laureatka Oscara i Złotego Globu, Melissa Leo, „Fighter”, „Rzeka ocalenia”). Szybko okazuje się, że Pam zdecydowanie bardziej woli zadawać ból niż go uśmierzać, co sprawia, że momentalnie staje się wrogiem numer jeden Ethana. Mężczyzna nie podejrzewa jednak, iż rola pielęgniarki w życiu miasteczka jest ważniejsza, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Gdy w Wayward Pines tajemnica goni tajemnicę, Ethan coraz poważniej zaczyna zastanawiać się, czy przypadkiem nie oszalał. Burke musi stawić czoła tajemniczemu i charyzmatycznemu doktorowi Jenkinsowi (nominowany do Emmy Toby Jones, „Dziewczyna Hitchcocka”, „Harry Potter”), psychiatrze, który opiekuje się nim w szpitalu w Wayward Pines. Ethan zaczyna również poznawać kolejnych mieszkańców miasteczka, w tym twórcę zabawek Harolda Ballingera (Reed Diamond, „24 godziny,” „Wiele hałasu o nic”) oraz barmankę Beverly (nominowana do Oscara i Emmy Juliette Lewis, „Urodzeni mordercy”, „Przylądek strachu”), która w równym stopniu jak on nie ufa Wayward Pines.
Tymczasem w Seattle żona Ethana, Theresa Burke (Shannyn Sossamon, „40 dni i 40 nocy”, „Kochanki”, „Jak to się robi w Ameryce”), niegdyś stażystka tajnych służb, dowiaduje się od szefa męża - Adama Hasslera (Tim Griffin, „Główny podejrzany”), o tajemniczym zaginięciu Ethana i postanawia wyruszyć na jego poszukiwanie, a towarzyszyć jej będzie nastoletni syn, Ben (Charlie Tahan, „Charlie St. Cloud”).
W tym samym czasie na drodze Ethana stają wojowniczy mieszkańcy miasteczka, w szczególności szeryf Arnold Pope (nominowany do Oscara Terrence Howard, „Miasto gniewu”, „Imperium”), który z niechęcią odnosi się do węszącego na jego terenie tajnego agenta. W prowadzonym przez Ethana śledztwie mnożą się kolejne pytania, z których każde prowadzi do najważniejszego: „Co jest nie tak z miasteczkiem Wayward Pines?”
Serial „Miasteczko Wayward Pines” oparty został na bestsellerowej powieści Blake’a Croucha, a wyreżyserowany przez mistrza suspensu, M. Nighta Shyamalana („Szósty zmysł”, „Znaki”). Jest to niezwykle emocjonujący dziesięcioodcinkowy thriller psychologiczny, odwołujący się do klasyki gatunku, „Miasteczka Twin Peaks”.

Na FOX znajdziesz też mnóstwo kultowych seriali:

 • Grey’s Anatomy: Chirurdzy
 • Dr House
 • Kości
 • Zabójcze umysły
 • The Walking Dead
 • i wiele innych!

Nie czekaj – dołącz do FOX!
Więcej szczegółów na foxtv.pl


* szczegóły w regulaminie promocji
http://www.inea.pl/pl/obsluga-klienta/dla-ciebie/dokumenty-i-pliki/cenniki-i-regulaminy?preview

Przeczytaj także

 • 10 kwietnia 2024

  INEA z kolejną nagrodą w konkursie Loyalty Heroes

  W tym roku jury przyznało jej nagrodę w kategorii The Best Customer – Centric Solution, doceniając aplikację INEA i jej funkcjonalności – Zarządzanie WiFi oraz Wsparcie Techniczne.
 • 10 kwietnia 2024

  JESZCZE WIĘCEJ SPORTOWYCH EMOCJI!

  Fanatycy sportu i sezonowi oglądacze! Mamy dla Was dobre wieści
Chat