Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

24 kwietnia 2023

Szybki. Szybszy. INEA. Odkryj zawrotną prędkość Internetu w Wi-Fi 6.

Wi-Fi 6 to nowy standard sieci bezprzewodowej, który od dziś jest już dostępny w ofercie INEA. Od teraz zamawiając Internet nasi klienci otrzymują modem z Wi-Fi 6 – ZTE H3640, który umożliwia osiągnięcie dużo większej prędkości przesyłania danych – nawet 1000 Mb/s.

Zalety Wi-Fi 6:

 • Stabilne łącze – Wi-Fi 6 pozwala na korzystanie z wielu urządzeń jednocześnie, bez obawy, że spowolnią lub zakłócą jakość łącza Internetowego.
 • Większa prędkość – Wi-Fi 6 to wyższa przepustowość i szybkość transferu danych. To przede wszystkim gwarancja ekspresowego pobierania i wysyłania największych plików oraz pracy, nauki i rozrywki bez opóźnień.
 • Mniejsze zużycie energii – Wi-Fi 6 to także oszczędności dla każdego portfela. Gdy urządzenia domowe nie będą połączone z siecią Wi-Fi, przejdą w tryb czuwania.

A dla ceniących sobie jeszcze większy komfort w korzystaniu z urządzeń mobilnych i nie tylko – wzmacniacz sygnału Wi-Fi 6 EXTRA. Niewielkie urządzenie, które sprawi, że połączenie z Internetem będzie tak samo mocne w każdym pokoju i na każdym piętrze. Sprzęt działa bezprzewodowo. Dzięki Wi-Fi 6 EXTRA możliwe jest stworzenie jednolitej sieci, od garażu po strych. Urządzenia będą się łączyć automatycznie do najsilniejszego sygnału, bez przerw.

To rozwiązanie doskonale sprawdzi się, gdy:

 • Wielu domowników korzysta z urządzeń i Wi-Fi w tym samym czasie.
 • Dom lub mieszkanie jest dużych rozmiarów i zasięg w wielu miejscach jest ograniczony.
 • Budynek ma grube mury, które osłabiają sygnał Wi-Fi.

Więcej informacji na temat Wi-Fi 6 oraz Wi-Fi 6 EXTRA znajdziesz na inea.pl/wi-fi-6-extra.

Skontaktuj się z nami telefonicznie: 612238222, skorzystaj z LiveChat INEA na inea.pl lub odwiedź najbliższy salon INEA.

Przeczytaj także

 • 7 listopada 2023

  OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

  Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
 • 6 października 2023

  OKNO OTWARTE: Czas, by zadbać o siebie przez cały miesiąc

  Jeśli spędzać jesień, to tylko w przyjemny sposób. Aż do 31.10.2023 oddajemy Wam do dyspozycji okno otwarte, dzięki któremu macie pewność, że zadbacie o siebie i jakość swojego odpoczynku po ciężkim dniu.
Chat