Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

24 kwietnia 2023

Szybki. Szybszy. INEA. Odkryj zawrotną prędkość Internetu w Wi-Fi 6.

Wi-Fi 6 to nowy standard sieci bezprzewodowej, który od dziś jest już dostępny w ofercie INEA. Od teraz zamawiając Internet nasi klienci otrzymują modem z Wi-Fi 6 – ZTE H3640, który umożliwia osiągnięcie dużo większej prędkości przesyłania danych – nawet 1000 Mb/s.

Zalety Wi-Fi 6:

 • Stabilne łącze – Wi-Fi 6 pozwala na korzystanie z wielu urządzeń jednocześnie, bez obawy, że spowolnią lub zakłócą jakość łącza Internetowego.
 • Większa prędkość – Wi-Fi 6 to wyższa przepustowość i szybkość transferu danych. To przede wszystkim gwarancja ekspresowego pobierania i wysyłania największych plików oraz pracy, nauki i rozrywki bez opóźnień.
 • Mniejsze zużycie energii – Wi-Fi 6 to także oszczędności dla każdego portfela. Gdy urządzenia domowe nie będą połączone z siecią Wi-Fi, przejdą w tryb czuwania.

A dla ceniących sobie jeszcze większy komfort w korzystaniu z urządzeń mobilnych i nie tylko – wzmacniacz sygnału Wi-Fi 6 EXTRA. Niewielkie urządzenie, które sprawi, że połączenie z Internetem będzie tak samo mocne w każdym pokoju i na każdym piętrze. Sprzęt działa bezprzewodowo. Dzięki Wi-Fi 6 EXTRA możliwe jest stworzenie jednolitej sieci, od garażu po strych. Urządzenia będą się łączyć automatycznie do najsilniejszego sygnału, bez przerw.

To rozwiązanie doskonale sprawdzi się, gdy:

 • Wielu domowników korzysta z urządzeń i Wi-Fi w tym samym czasie.
 • Dom lub mieszkanie jest dużych rozmiarów i zasięg w wielu miejscach jest ograniczony.
 • Budynek ma grube mury, które osłabiają sygnał Wi-Fi.

Więcej informacji na temat Wi-Fi 6 oraz Wi-Fi 6 EXTRA znajdziesz na inea.pl/wi-fi-6-extra.

Skontaktuj się z nami telefonicznie: 612238222, skorzystaj z LiveChat INEA na inea.pl lub odwiedź najbliższy salon INEA.

Przeczytaj także

 • 1 czerwca 2023

  OKNO OTWARTE: Dzieciaki Rządzą Telewizją do 30 czerwca 2023!

  Wszyscy uwielbiamy bajki. W INEA ich nigdy nie zabraknie! I mali i duzi w czerwcu bawią się, jak szaleni przed telewizorami!
 • 28 kwietnia 2023

  Awaria dekoderów TV ADB3831 i ADB5810

  Jeśli odnotowałeś problem z telewizją i chcesz przywrócić do niej dostęp [dotyczy to dekoderów ADB3831 i ADB5810]: Wejdź w menu, przejdź do sekcji „instalacja”, następnie „szukanie kanałów” i wybierz opcję „przeinstaluj listę kanałów”. PIN: 1234.
Chat