Inea Fundusze Unia europejska

Światłowód
w Twoim
domu

Zanim to przeczytasz, nasz światłowód prześle tysiące GB informacji.

Dobrzy ludzie od internetu

Korzystaj z nowoczesnych
rozwiązań i usług Inea

Dlaczego światłowód? Światłowód gwarantuje stabilne i szybkie połączenie z internetem w każdych warunkach.
Zapewnia komfortowy dostęp do wszystkich usług INEA. To przede wszystkim niezawodne połączenie z mega szybkim
internetem, najwyższej jakości telewizja oraz nieograniczony przesył danych. Światłowód INEA to technologia,
która pozwoli nam zadbać o Twoje potrzeby najlepiej jak to możliwe.

 • Ta sama jakość
  internetu bez względu
  na warunki atmosferyczne

 • Zawsze ta sama,
  gwarantowana szybkość
  internetu

 • Brak potencjalnego źródła
  promieniowania, nie ma
  potrzeby instalowania masztu

Sprawdź jak szybki będzie
twój internet

Przykładowy czas pobrania pliku o wadze 500 MB:

8 sekund

8 sekund

sieć światłowodowa
FTTH 1 000 Mbps

13 minut

13 minut

sieć miedziana
VDSL 10 Mbps

17 minut

17 minut

sieć komórkowa
LTE 8 Mbps

Sprawdź dostępność usług inea

Teraz szybki internet
w wielkopolsce

W ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC) współfinansowanego ze środków europejskich, INEA zainwestuje blisko 500 mln zł w budowę sieci światłowodowych. Projekt pozwoli nam podłączyć do niezawodnego i szybkiego internetu ponad 200 tys. gospodarstw domowych.

Chcesz zyskać dostęp do najnowszych technologii? Skontaktuj się z nami. Sprawdzimy, czy masz lub będziesz mieć możliwość korzystania z usług światłowodowych.

Zadzwoń lub zostaw kontakt

W Inea każdy klient jest najważniejszy

Dostarczamy usługi multimedialne prawe 750 tys. mieszkańcom Wielkopolski i dbamy o to, żeby mogli cieszyć się internetem, telewizją oraz telefonią mobilną i stacjonarną. Stale się rozwijamy i inwestujemy w najnowsze technologie, czego dowodem jest rozwój sieci światłowodowej w całym województwie. Wszystko po to, aby każdy kto wybrał INEA czuł, że jest pod opieką dobrych ludzi od internetu.

Więcej
Sprawdź dostępność usług INEA DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ | 61 223 09 99 Chat

Pytania i odpowiedzi

Kiedy rozpocznie się budowa w mojej okolicy?

Prace planujemy rozpocząć w ciągu 3 miesięcy. Więcej informacji odnośnie budowy światłowodu w Twojej okolicy pod numerem telefonu: 61 223 09 99.

Ile będzie mnie to kosztować?

Koszty budowy światłowodu leżą w całości po stronie INEA. Opłata za usługi INEA zostanie pobrana dopiero, gdy zaczniesz z nich korzystać.

W jaki sposób światłowód zostanie doprowadzony do mojego domu?

Po ustaleniu, którędy powinien zostać poprowadzony kabel i gdzie powinno znajdować się gniazdko, nasz pracownik zajmie się wszystkim pracami. Teren, na którym będą wykonywane wykopy zostanie przywrócony do stanu początkowego.

Mam umowę terminowa z innym operatorem, czy mogę skorzystać z usług INEA?

Skontaktuj się z nami, wspólnie znajdziemy rozwiązanie, abyś nie ponosił podwójnych opłat.

Czy wiesz, że wartość Twojego domu wzrośnie,
gdy zostanie do niego doprowadzony światłowód?

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń 61 223 09 99
lub zostaw kontakt - oddzwonimy
I. Administratorem Państwa danych osobowych jest INEA S.A., ul. Klaudyny Potockiej 25, 60-211 Poznań. Mogą Państwo skontaktować się z nami korespondencyjnie pod powyższym adresem lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych drogą elektroniczną pod adresem: [email protected] II. Podanie numeru telefonu jest dobrowolne, a zgodę na jego przetwarzanie mogą Państwo w dowolnym momencie wycofać. III. Państwa dane osobowe wykorzystujemy w celach: 1. skontaktowania się z Państwem telefonicznie, pod podany przez Państwa numer telefonu i przedstawienia oferty handlowej dotyczącej naszych produktów i usług (jeżeli wyrażają Państwo na to zgodę); 2. wykazania, że wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Z tego powodu, zbieramy i przechowujemy informacje na temat tego kiedy (datę i godzinę), skąd (adres IP urządzenia) i jaki numer telefonu został nam udostępniony (wypełniamy obowiązki prawne); 3. sprawdzenia czy są Państwo już naszymi klientami. Jeżeli tak, zapoznania się przez naszego przedstawiciela handlowego z informacjami o usługach, które dotychczas dla Państwa świadczymy i przygotowania jak najkorzystniejszej oferty, na podstawie Państwa preferencji (realizujemy nasz prawnie usprawiedliwiony interes). IV. Nikomu nie udostępniamy Państwa danych osobowych. V. Państwa dane osobowe będziemy przetwarzać przez 12 miesięcy od dnia, w którym nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem, a w przypadku wystąpienia sporu na temat zgodności przetwarzania danych z prawem, do czasu jego rozstrzygnięcia. VI. Przysługują Państwu prawa: dostępu do danych, ich sprostowania i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, którego dokonujemy w celu realizacji naszych prawnie usprawiedliwionych interesów. Ponadto w sytuacjach określonych w prawie ochrony danych osobowych oraz w zakresie tam wskazanym, prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania i prawo do przeniesienia danych osobowych. VII. Dokładamy wszelkich starań, aby przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywało się w sposób zgodny z przepisami prawa. Jeżeli jednak uznają Państwo, iż dopuściliśmy się naruszenia, mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji, na temat przetwarzania danych przez INEA S.A, znajdziesz w Polityce prywatności.

Konsultanci pracują pon. - pt. w godz. 8:00-20:00 oraz w sb. 9:00-17:00

Chat