Obsługa klienta
Superdodatki Banner
VOD

VOD

Sensacja, romans czy komedia - Twój wybór. Wystarczy jeden przycisk na pilocie dekodera, by wejść do katalogu filmów i wybrać ten, na który masz ochotę. Zamawiasz i oglądasz. Nic prostszego.

Sprawdź
Multiroom

Multiroom

Jak sprawić, by każdy oglądał to, co chce w tym samym momencie? Wystarczy skorzystać z usługi Multiroom, czyl telewizji dostępnej nawet w 4 różnych pokojach!

Sprawdź
Dekoder z nagrywarką

Dekoder z nagrywarką

Nagrywaj, przewijaj, zatrzymuj i oglądaj telewizję HD, kiedy chcesz! Dzięki nagrywarce możesz oglądać mecz i jednocześnie nagrywać ulubiony serial. Już nigdy niczego nie przegapisz.

Sprawdź
INEA Online TV

INEA Online TV

Oglądaj ulubione programy na komputerze, tablecie i smartfonie! Dzięki aplikacji czeka na Ciebie ponad 60 programów dostępnych nie tylko na Twojej... kanapie.

Sprawdź
Lech TV

Lech TV

Lech TV to pierwszy klubowy kanał telewizyjny w Polsce, który jest dostępny tylko w INEA.

Sprawdź
Hotspot

Hotspot

Korzystaj bezpłatnie z Internetu WiFi poza domem, w Twoim mieście, na Twoim osiedlu, wszędzie gdzie znajduje się zasięg INEA!

Sprawdź
HBO

HBO

Ogladaj bez ograniczeń najlepsze Holywoodzkie produkcje, dużą dawkę humoru i kina familijnego, najlepsze seriale, a także poruszające dokumenty.

Sprawdź
Canal+

Canal+

Doskonałe filmy i seriale, koncerty i wydarzenia sportowe, a w tym najlepsze mecze Ligi Mistrzów UEFA i polskiej Ekstraklasy.

Sprawdź
Aplikacja INEA

Aplikacja INEA

Zarządzaj swoim kontem INEA za pomocą telefonu. Prosto i wygodnie!

Sprawdź
Opieka medyczna

Opieka medyczna

INEA we współpracy z LUX MED przygotowała dla swoich Klientów dedykowane pakiety opieki medycznej. Wyróżnione zostały 4 warianty, uwzględniające zróżnicowane potrzeby Klientów oraz najbliższych im osób. 

Sprawdź
Chat
Zamknij

TYLKO DZISIAJ

Zamów usługę - odbierz niespodziankę

Koniecznie Zostaw kontakt - oddzwonimy!

Konsultanci pracują pon. - pt. w godz. 9:00-21:00 oraz w sb. 9:00-15:00