REKOMENDUJEMY
RABATUJEMY
SPRZEDAJEMY

Nie jesteśmy typowym sklepem, ale...

tylko dla naszych klientów załatwiliśmy telewizory SAMSUNG od 35,53 zł miesięcznie,

Telewizor 65" Premium UHD 4K SMART TV Sprawdź
Telewizor 50" UHD 4K SMART TV Sprawdź
Telewizor 55" UHD 4K SMART TV Sprawdź
Telewizor 32" FULL HD SMART TV Sprawdź

U nas możesz zamówić Wi-Fi PREMIUM i pakiet bezpiecznego internetu

INEA zapewnia nie tylko dostęp do internetu. Zależy nam też na Twoim komforcie oraz na tym, abyś mógł bezpiecznie korzystać z naszych usług. Dlatego właśnie specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę produktów, które Ci w tym pomogą.
Dowiedz się więcej
na dedykowanych stronach INEA.
Wi-Fi Premium - wzmacniacz sygnału WiFi Sprawdź
Bezpieczny internet Sprawdź

w paku z kartą SIM za 19,90 zł miesięcznie sprzedamy Ci spoko telefony

Smartfon XIAOMI Redmi 6A Sprawdź
Smartfon XIAOMI Mi A2 lite Sprawdź

Polecamy Ci przetestowane przez naszych inżynierów ROUTERY i inne urządzenia do internetu.

Jeśli potrzebujesz zewnętrzny router do internetu, a nie wiesz jaki wybrać, to sprawdziliśmy dla Ciebie sprzęty z różnych półek cenowych. Możesz łatwo kupić je w sklepach stacjonarnych i internetowych. Każdy sprzęt poddaliśmy szczegółowym testom i jesteśmy pewni, że są godne polecenia.
Dowiedz się więcej,
co wybraliśmy.
Router D-LINK DIR-842 Sprawdź
Router D-LINK DIR-859 Sprawdź
Router EDIMAX RG21S Sprawdź


x

Zamów idealny
produkt dla siebie

I. Administratorem Państwa danych osobowych jest INEA S.A., ul. Klaudyny Potockiej 25, 60-211 Poznań. Mogą Państwo skontaktować się z nami korespondencyjnie pod powyższym adresem lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych drogą elektroniczną pod adresem: iod@inea.com.pl II. Podanie numeru telefonu jest dobrowolne, a zgodę na jego przetwarzanie mogą Państwo w dowolnym momencie wycofać. III. Państwa dane osobowe wykorzystujemy w celach: 1. skontaktowania się z Państwem telefonicznie, pod podany przez Państwa numer telefonu i przedstawienia oferty handlowej dotyczącej naszych produktów i usług (jeżeli wyrażają Państwo na to zgodę); 2. wykazania, że wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Z tego powodu, zbieramy i przechowujemy informacje na temat tego kiedy (datę i godzinę), skąd (adres IP urządzenia) i jaki numer telefonu został nam udostępniony (wypełniamy obowiązki prawne); 3. sprawdzenia czy są Państwo już naszymi klientami. Jeżeli tak, zapoznania się przez naszego przedstawiciela handlowego z informacjami o usługach, które dotychczas dla Państwa świadczymy i przygotowania jak najkorzystniejszej oferty, na podstawie Państwa preferencji (realizujemy nasz prawnie usprawiedliwiony interes). IV. Nikomu nie udostępniamy Państwa danych osobowych. V. Państwa dane osobowe będziemy przetwarzać przez 12 miesięcy od dnia, w którym nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem, a w przypadku wystąpienia sporu na temat zgodności przetwarzania danych z prawem, do czasu jego rozstrzygnięcia. VI. Przysługują Państwu prawa: dostępu do danych, ich sprostowania i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, którego dokonujemy w celu realizacji naszych prawnie usprawiedliwionych interesów. Ponadto w sytuacjach określonych w prawie ochrony danych osobowych oraz w zakresie tam wskazanym, prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania i prawo do przeniesienia danych osobowych. VII. Dokładamy wszelkich starań, aby przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywało się w sposób zgodny z przepisami prawa. Jeżeli jednak uznają Państwo, iż dopuściliśmy się naruszenia, mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.) Więcej informacji, na temat przetwarzania danych przez INEA S.A, znajdziesz w Polityce prywatności.

Konsultanci pracują pon. - pt. w godz. 9:00-21:00 oraz w sb. 9:00-15:00

Chat