AirTies

Mała zmiana.
Wielki zasięg.

Dobrzy ludzie od internetu

Wi-Fi PREMIUM

To niewielkie urządzenie, które wzmacnia
sygnał i zapewnia Wi-Fi w całym domu

WiFi 1 WiFi 2 WiFi 4
Wi-Fi Standard
Wi-Fi Premium
Router

Poznaj
Wi-Fi PREMIUM

To niewielkie urządzenie wzmacnia sygnał Wi‑Fi z domowego routera. Dzięki temu masz internet w każdym pokoju i na każdym piętrze.

Twoje Wi-Fi nie będzie traciło na szybkości przesyłu danych, a sygnał będzie mocny w każdym pomieszczeniu.

Zaprojektowany tak,
aby dopasować się
do Twojego domu.

Wi-Fi PREMIUM w technicznym przybliżeniu

AirTies w technicznym przybliżeniu

Zobacz, jak to działa

x

TEŻ CHCIAŁBYŚ MIEĆ
Wi-Fi W CAŁYM DOMU?

Zostaw kontakt - oddzwonimy

I. Administratorem Państwa danych osobowych jest INEA sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie przy ul. Wierzbowej 84, 62-081 Przeźmierowo. Mogą Państwo skontaktować się z nami korespondencyjnie pod powyższym adresem lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych drogą elektroniczną pod adresem: [email protected] II. Podanie numeru telefonu jest dobrowolne, a zgodę na jego przetwarzanie mogą Państwo w dowolnym momencie wycofać. III. Państwa dane osobowe wykorzystujemy w celach: 1. skontaktowania się z Państwem telefonicznie, pod podany przez Państwa numer telefonu i przedstawienia oferty handlowej dotyczącej naszych produktów i usług (jeżeli wyrażają Państwo na to zgodę); 2. wykazania, że wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Z tego powodu, zbieramy i przechowujemy informacje na temat tego kiedy (datę i godzinę), skąd (adres IP urządzenia) i jaki numer telefonu został nam udostępniony (wypełniamy obowiązki prawne); 3. sprawdzenia czy są Państwo już naszymi klientami. Jeżeli tak, zapoznania się przez naszego przedstawiciela handlowego z informacjami o usługach, które dotychczas dla Państwa świadczymy i przygotowania jak najkorzystniejszej oferty, na podstawie Państwa preferencji (realizujemy nasz prawnie usprawiedliwiony interes). IV. Nikomu nie udostępniamy Państwa danych osobowych. V. Państwa dane osobowe będziemy przetwarzać przez 12 miesięcy od dnia, w którym nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem, a w przypadku wystąpienia sporu na temat zgodności przetwarzania danych z prawem, do czasu jego rozstrzygnięcia. VI. Przysługują Państwu prawa: dostępu do danych, ich sprostowania i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, którego dokonujemy w celu realizacji naszych prawnie usprawiedliwionych interesów. Ponadto w sytuacjach określonych w prawie ochrony danych osobowych oraz w zakresie tam wskazanym, prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania i prawo do przeniesienia danych osobowych. VII. Dokładamy wszelkich starań, aby przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywało się w sposób zgodny z przepisami prawa. Jeżeli jednak uznają Państwo, iż dopuściliśmy się naruszenia, mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji, na temat przetwarzania danych przez INEA sp. z o.o., znajdziesz w Polityce prywatności.Infolinia obsługowa: pon. - pt. 8.00-18.00
Infolinia sprzedażowa: pon. - pt. 8.00-20.00, sob. 9.00-16.00

Chat Zamów

Sieć Wi-Fi Premium INEA – zyskaj maksymalną prędkość Internetu w domu

Zastanawiasz się, jak wzmocnić sygnał Wi-Fi w swoim domu? Jeśli masz wrażenie, że w niektórych częściach twojego mieszkania lub domu Internet szwankuje lub działa bardzo powoli, czas zastosować wzmacnianie sieci. Poznaj Wi-Fi Premium – usługę INEA, która pomoże ci wzmocnić sygnał sieci z domowego routera!

Zobacz więcej
Chat