Obsługa

PACZKI
TEMATYCZNE

Jeszcze więcej emocji dla tych, którzy od telewizji chcą więcej.

SPORT PACK

14,90 zł
Kumulacja sportowych emocji! Żeglarstwo, motoryzacja, boks, e-sport. Idealny dla pakietu Economy.
Idealne połączenie kilkunastu sportowych dyscyplin w jednym miejscu. Usiądź wygodnie i daj się ponieść sportowym emocjom
Światowe sporty walki na najwyższym poziomie. Miażdżące emocje.
Zagraniczne rozgrywki e-sportowe. Wielkie drużyny i wielkie nagrody.
Pełen zakres świata gier. Specjalny kanał dla Millenialsów.
Ekstremalne emocje i adrenalina bez granic. Nie próbujcie tego w domu.
Tu poczujesz się jak ryba w wodzie. Sporty wodne na wszystkich poziomach wtajemniczenia. A może luksusowe życie na jachcie?
Sportowy newsowy kanał informacyjny. Najnowsze wiadomości ze świata sporty w idealnym zestawieniu.
Największe światowe wydarzenia sportowe.
Uzupełnienie szerokiej oferty Eurosportu.
Kanał Polsatu Sport Extra w jakości HD.
Sportowy newsowy kanał informacyjny. Najnowsze wiadomości ze świata sporty w idealnym zestawieniu.
Świat motoryzacyjnej pasji. Dajcie ponieść się światowej klasy wyścigom i fachowym relacjom.
Kanał sportowy, poświęcony ponad 30 dyscyplinom sportów walki.
W jego ramówce są prezentowane rozgrywki sportowe online, relacje z najbardziej prestiżowych turniejów na świecie i inne materiały z gier wideo. Czas antenowy wypełniają też programy rozrywkowe, dokumentalne czy talk-show związane z tematyką e-sportu. Program nadaje przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.
Zamów

SPORT PACK+

9,90 zł
Sportowe emocje dla wymagających. Rozgrywki e-sportowe, motoryzacja, żeglarstwo i ekstremalna adrenalina. Idealny dla pakietu Standard.
Zagraniczne rozgrywki e-sportowe. Wielkie drużyny i wielkie nagrody.
Pełen zakres świata gier. Specjalny kanał dla Millenialsów.
Ekstremalne emocje i adrenalina bez granic. Nie próbujcie tego w domu.
Świat motoryzacyjnej pasji. Dajcie ponieść się światowej klasy wyścigom i fachowym relacjom.
Tu poczujesz się jak ryba w wodzie. Sporty wodne na wszystkich poziomach wtajemniczenia. A może luksusowe życie na jachcie?
Zamów

ELEVEN SPORTS

14,90 zł
Światowej klasy wydarzenia sportowe! Idealne dla pakietu Economy.
Kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki. Relacjonuje na żywo takie rozgrywki, jak hiszpańska Liga BBVA, włoska Serie A TIM, francuskie Ligue 1 i Puchar Ligi, belgijska Jupiler Pro League, szkocka SPFL, angielskie FA Cup, Championship i Capital One Cup czy eliminacje do Mistrzostw Świata FIFA 2018 w strefie CONMEBOL. Eleven nadaje 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.
Kanał sportowy, który ma w swojej ofercie transmisje z wielkich i popularnych wydarzeń sportowych. Należą do nich, między innymi, wyścigi Formula 1®, turnieje tenisowe z cyklu ATP 250, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, futbol amerykański NFL, koszykarska Lega Basket Serie A, British Speedway Elite League oraz mecze piłki nożnej, które nie mieszczą się w ramówce Eleven. Eleven Sports nadaje 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.
To jeszcze więcej sportu najwyższej klasy! Trzeci kanał ze sportowej rodziny ELEVEN SPORTS NETWORK oferuje przede wszystkim czołowe europejskie rozgrywki piłki nożnej NA ŻYWO, takie jak Ligue 1, Serie A TIM czy FA Cup oraz English Football League Championship, Puchar Ligi Angielskiej, ligę brazylijską, belgijską i szkocką, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych oraz powtórki najciekawszych wydarzeń pokazywanych w Eleven i Eleven Sports.
Zamów

KIDS PACK

9,90 zł
Bajki, bajeczki, bajuchy! To dzieci rządzą telewizją Standard.
Zamów

MOVIE PACK

9,90 zł
Bollywood, Epic Drama czy AMC – jeszcze więcej dobrego kina.
Zamów

GOLD PACK

19,90 zł
Bogactwo oferty tego pakietu wodzi na pokuszenie. Siedem kanałów, które trafią w gusta nawet najbardziej wymagających poszukiwaczy gorących doznań.
Erotyka w amerykańskim stylu. Piękne kobiety i wspaniale zbudowani mężczyźni.
Europejski program z erotyką dla niej i dla niego. Emisja programów w wersji polskiej.
Wyuzdana erotyka bez reklam. Każdego dnia 54 filmy od światowej klasy aż po wersje amatorskie.
Erotyka na najwyższym poziomie. Oglądaj najgorętsze filmy i sex taśmy z najsławniejszymi gwiazdami.
Erotyka w wersji soft, która zaspokoi nawet wysublimowane gusta. Daj się ponieść swoim fantazjom.
Klasyka gatunku w nowoczesnej formie. Erotyka, która zachwyca pokolenia.
Najsławniejsza pozycja na świecie w wersji hardcore. Nie przejdziesz obojętniej.
ZamówZamów
x

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zostaw kontakt - oddzwonimy

I. Administratorem Państwa danych osobowych jest INEA S.A., ul. Klaudyny Potockiej 25, 60-211 Poznań. Mogą Państwo skontaktować się z nami korespondencyjnie pod powyższym adresem lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych drogą elektroniczną pod adresem: iod@inea.com.pl II. Podanie numeru telefonu jest dobrowolne, a zgodę na jego przetwarzanie mogą Państwo w dowolnym momencie wycofać. III. Państwa dane osobowe wykorzystujemy w celach: 1. skontaktowania się z Państwem telefonicznie, pod podany przez Państwa numer telefonu i przedstawienia oferty handlowej dotyczącej naszych produktów i usług (jeżeli wyrażają Państwo na to zgodę); 2. wykazania, że wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Z tego powodu, zbieramy i przechowujemy informacje na temat tego kiedy (datę i godzinę), skąd (adres IP urządzenia) i jaki numer telefonu został nam udostępniony (wypełniamy obowiązki prawne); 3. sprawdzenia czy są Państwo już naszymi klientami. Jeżeli tak, zapoznania się przez naszego przedstawiciela handlowego z informacjami o usługach, które dotychczas dla Państwa świadczymy i przygotowania jak najkorzystniejszej oferty, na podstawie Państwa preferencji (realizujemy nasz prawnie usprawiedliwiony interes). IV. Nikomu nie udostępniamy Państwa danych osobowych. V. Państwa dane osobowe będziemy przetwarzać przez 12 miesięcy od dnia, w którym nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem, a w przypadku wystąpienia sporu na temat zgodności przetwarzania danych z prawem, do czasu jego rozstrzygnięcia. VI. Przysługują Państwu prawa: dostępu do danych, ich sprostowania i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, którego dokonujemy w celu realizacji naszych prawnie usprawiedliwionych interesów. Ponadto w sytuacjach określonych w prawie ochrony danych osobowych oraz w zakresie tam wskazanym, prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania i prawo do przeniesienia danych osobowych. VII. Dokładamy wszelkich starań, aby przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywało się w sposób zgodny z przepisami prawa. Jeżeli jednak uznają Państwo, iż dopuściliśmy się naruszenia, mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji, na temat przetwarzania danych przez INEA S.A, znajdziesz w Polityce prywatności.

Konsultanci pracują pon. - pt. w godz. 9:00-21:00 oraz w sb. 9:00-15:00

Chat